M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Koszmarna awantura u Rogowskich! Przy stole Marysi i Artura padną ostre słowa o dawnej zdradzie - ZDJĘCIA

W 1709 odcinku "M jak miłość" w domu Rogowskich w Grabinie wybuchnie koszmarna awantura! Nie tego spodziewała się Marysia (Małgorzata Pieńkowska) szykując wykwintną kolację, ale niestety emocje będą górą. Padną słowa o dawnej zdradzie i żadna ze stron nie odpuści. Czy to podstępna Ewa (Anna Kerth), uwodząc Artura (Robert Moskwa) doprowadzi do wybuchu i odezwą się stare rany? Sprawdź, jak to się skończy w 1709 odcinku "M jak miłość" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1709 odcinku "M jak miłość" Marysia urządzi w domu wspaniałą kolację, na którą zaprosi dawną przyjaciółkę Maję i jej ukochanego ze szkolnych lat, Tomasza. I choć wszystko zacznie się pięknie, a stół i biesiadnicy będą wyglądali elegancko, skrywane emocje wezmą górę. O co wybuchnie koszmarna awantura przy stoke w Grabinie? O dawną zdradę!

Tego dnia w 1709 odcinku "M jak miłość" Ewa będzie coraz bardziej "cisnęła" na romans z Arturem, a Marysię zacznie traktować jak popychadło. - Od myślenia tutaj jestem ja! - wykrzyczy Kalinowska Rogowskiej w przychodni, a Artur nie odezwie się ani słowem w obronie żony. Czy to z tego powodu Rogowscy nie wytrzymają i zaczną się kłócić przy gościach o dawną zdradę?

Uspokajamy - choć Ewa będzie podpuszczać Artura na żonę, Marysia w 1709 odcinku "M jak miłość" okaże się mądrzejsza i mąż będzie nią zachwycony. Przy kolacji pokłócą się Maja z Tomaszem o to, które kogo zostawiło i dlaczego. Padną mocne słowa, aż Rogowscy będą się czuli mocno niezręcznie w tej sytuacji!

I co, pewnie zadomowiłeś się tam i poznałeś jakąś piękną panią z Holandii? - zacznie Maja w 1709 odcinku "M jak miłość". 

- Tak się składa, że długo nie mogłem zapomnieć o pewnej pięknej pani z Polski... - odpowiedź Tomasza będzie bardzo miła, ale kiedy doda: - Która złamała mi serce - zacznie się!

- Której ty złamałeś serce - sprostuje Maja. 

- To ty pierwsza podjęłaś decyzję o wyjeździe na studia do innego miasta - spoważnieje Tomasz. - A potem zostawiłaś mnie dla jakiegoś chłoptasia!

- No i znowu to samo... Ja te imprezę pamiętam zupełnie inaczej! 

- Ciekaw jestem jak...

- To ty wyszedłeś pierwszy i zostawiłeś mnie z kolegą! Samą! - w tym momencie 1709 odcinka "M jak miłość" dawni kochankowie będą już krzyczeć.  

- Sama szukałaś jego towarzystwa! Bo ty zawsze robiłaś to co chciałaś!

- Serio?! Ja myślałam, że ty zrozumiałeś swoje błędy, a przynajmniej żałujesz!

Ostatecznie Maja w 1709 odcinku "M jak miłość" wstanie od stołu, podziękuje Marysi za poczęstunek i wyjdzie. Na szczęście zszokowani Rogowscy nie pójdą w ślady gości i zaczną sobie wypominać dawnych zdrad. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1713: Artur zaskoczy Marysię nagłym powrotem z Monachium. Wystawi Ewę Kalinowską, która chciała go uwieść - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Najnowsze