M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Rozpacz Anity przed wyjazdem Kamila na Ukrainę. Nie będzie mógł zostawić Andrzeja na śmierć - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-02-06 11:43

W 1708 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) ku przerażeniu Anity (Melania Grzesiewicz) wyjedzie na Ukrainę na poszukiwania Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), który będzie miał tragiczny wypadek i zaginie bez śladu! Z narażeniem własnego życia Gryc wyruszy do ogarniętego wojną kraju, żeby odnaleźć Andrzeja. Wyrozumiała Anita w 1708 odcinku "M jak miłość" nawet się nie sprzeciwi planom Kamila. Będzie umierała ze strachu o ukochanego, ale mimo to zgodzi się na ten wyjazd, nie powstrzyma Kamila przed niebezpieczną misją. Podczas pożegnania Anita wpadnie jednak w rozpacz. Zobacz WIDEO z tych scen z 1708 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil w odcinku "M jak miłość" wyruszy na ratunek Andrzejowi Budzyńskiemu, który po wypadku autokaru na Ukrainie zaginie i nikt nie będzie wiedział co się z nim dzieje! Ale zanim to nastąpi Gryc odbierze przerażającą wiadomość o pasażera autobusu, który będzie miał telefon zaginionego Andrzeja. Niestety mężczyzna nie będzie znał losu Budzyńskiego, więc Gryc uzna, że nie może zostawić męża Magdy (Anna Mucha) bez pomocy!

W obliczu zatrważającej tragedii w 1708 odcinku "M jak miłość" Kamil najpierw Piotrkowi (Marcin Mroczek) powie, że Andrzej oszukał Magdę i wcale nie pojechał służbowo do Krakowa, ale na Ukrainę na poszukiwania uznanych za zmarłych rodziców Nadii (Mira Fareniuk). Poruszony Piotrek niemal zmusi Kamila, żeby o wszystkim zawiadomił Magdę. Mimo, że przed wyjazdem Budzyński groził Kamilowi, że jeśli to zrobi, on go zabije.

Ostatecznie w 1708 odcinku "M jak miłość" to Piotrek i Kinga (Katarzyna Cichopek) przekażą Magdzie, że Andrzej miał wypadek na Ukrainie i nikt nie wie, co się z nim stało. Tymczasem Kamil bez większego trudu przekona Anitę, że musi pomóc przyjacielowi, że dla niego Budzyński na pewno zrobiły to samo. Anita będzie przerażona, ale zrozumie motywy działania ukochanego. Pozwoli mu na wyjazd, nie zatrzyma Kamila, ale w 1708 odcinku "M jak miłość" podczas pożegnania nie zdoła powstrzymać łez. Dla obojga będzie to trudny czas.

- Teraz będę się bała nie tylko o Andrzeja, ale i o ciebie. Tak bardzo chciałabym cię zatrzymać, chociaż wiem, że to i tak się nie uda... Uważaj na siebie, proszę... Wracaj jak najszybciej, kochany...

Kamil w 1708 odcinku "M jak miłość" obieca Anicie, że wróci do niej i Poli (Hania Nowosielska) cały i zdrowy, jak tylko odnajdzie Andrzeja. Ale będzie świadomy tego, że los bywa okrutny. Ze strachu o córkę i ukochaną powierzy je opiece Adama Wernera (Jacek Kopczyński).

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze