M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Kinga i Piotrek przekażą Magdzie najgorsze wieści o wypadku Andrzeja - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-31 21:23

W 1708 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) wezmą na siebie całą odpowiedzialność za to, by Magda dowiedziała się okrutnej prawdy o wypadku męża. Andrzej (Krystian Wieczorek) zaginie na wojnie w Ukrainie, wiadomo już, że będzie ranny, nieprzytomny, a Kamil (Marcin Bosak) rzuci się na ratunek koledze. W 1708 odcinku "M jak miłość" bliscy znów zmierzą się z pytaniem, czy mówić Magdzie prawdę, czy zachować ją dla siebie. Zduńscy nie popełnią więcej tego samego błędu i to oni pójdą przyznać się Budzyńskiej do tragedii.

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Bliscy Magdy w 1708 odcinku "M jak miłość" staną przed trudną decyzją, czy powiedzieć przyjaciółce o wypadku Andrzeja na wojnie w Ukrainie. Przypomnijmy, że Budzyński wyjedzie by odnaleźć rodziców Nadii (Mira Fareniuk), ale przed Magdą uda, że przebywa w Krakowie. 

- Pomysł żeby wyjechać tam gdzie toczy się wojna, jest pomysłem, na który Magda na pewno by się nie zgodziła i w ogóle absolutnie nie dopuściła tej myśli do siebie - komentuje poczynania serialowego męża Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość". - Andrzej robi to w tajemnicy z prostego powodu. Nie chce chce grać na uczuciach Magdy takim rodzajem bohaterstwa - przybliża decyzję Budzyńskiego Krystian Wieczorek. 

Faktem będzie, że prawnik uda się na wojnę, faktycznie zdobędzie pewne informacje na temat rodziców Nadii, ale na miejscu zdarzy się wypadek, o którym dowie się Kamil (Marcin Bosak). Gryc jako jedyny będzie wiedział, gdzie i po co pojechał kolega. Kiedy tylko usłyszy o tragicznych wieściach, powie o wypadku Piotrkowi. Zduński i Kinga staną przed wyborem powiedzenia Magdzie prawdy, lub milczeniem. Podobnie było w sytuacji zdrady Andrzeja. Bliscy Magdy wiedzieli o seksie Julii (Marta Chodorowska) z prawnikiem, mimo to wybrali milczenie i skończyło się to bardzo niedobrze. Tym razem postąpią inaczej. 

Kinga i Piotrek powiedzą Magdzie o wypadku Andrzeja w 1708 odcinku "M jak miłosć"

Zduńscy zjawią się w siedlisku, Magda nie będzie przygotowana na złe wieści, ale już po samej minie przyjaciół rozpozna, że coś jest nie tak. - Coś się stało? - zapyta Budzyńska w 1708 odcinku "M jak miłość". - Chodzi o Andrzeja... - zacznie nieśmiało Kinga i razem z mężem opowiedzą przyjaciółce o tajnej misji Andrzeja, o wyjeździe, a w końcu o wypadku i o tym, że Kamil jedzie go szukać. 

Widzów "M jak miłość" uspokajamy, bo Andrzej nie zginie na wojnie. Jego stan będzie jednak krytyczny, prawnik straci dokumenty, dlatego Kamilowi trudno będzie go odnaleźć. Okaże się, że Budzyński jest w śpiączce, a Magda nie będzie umiała sobie poradzić z faktem, że mąż wyjechał i może nie wrócić... 

- Jeśli on wróci, to ja wrócę do niego! - wypłacze się Magda Kindze, kiedy dowie się całej prawdy o misji męża. 

M jak miłość. Andrzej wyjedzie na wojnę na Ukrainę. Nawet Kamil go nie powstrzyma!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze