M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Magda przed wypadkiem Andrzeja odbierze dramatyczny telefon. Zapyta tylko czy żyje! - ZDJĘCIA

2023-02-08 9:35

W 1708 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie miał wypadek na Ukrainie, ale zanim Magda (Anna Mucha) dostanie tragiczne informacje o mężu, Budzyński zadzwoni do niej, by przekazać co ustalił w sprawie uznanych za zmarłych rodziców Nadii (Mira Fareniuk). Jedyne co Magda usłyszy od Andrzeja zanim wydarzy się wypadek, połączenie zostanie przerwane to, że ojciec Nadii, wojskowy lekarz Dima Pawlenko żyje, ale dostał się do niewoli. Ostatnia rozmowa Budzyńskich w 1708 odcinku "M jak miłość" potrwa dosłownie chwilę. Magda już nie usłyszy głosu Andrzeja przed tragedią, która na zawsze zmieni ich życie. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1708 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Andrzeja w 1708 odcinku "M jak miłość" poprzedni dramatyczny telefon Budzyńskiego do Magdy. Przebywając na Ukrainie i cały czas szukając śladu matki oraz ojca Nadii, Andrzej nadal będzie okłamywał żonę, twierdząc, że jest w Krakowie w sprawach służbowych. - Andrzej, co mówisz?! Strasznie źle cię słychać. A w ogóle, to kiedy wracasz z tego Krakowa? - Magda nie będzie podejrzewała nawet, że fatalna jakość połączenia ma związek nie tylko z dzielącą ją od męża odległością, ale i toczącą się wojną.

Andrzej przed wypadkiem w 1708 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Magdy!

Dla dobra żony Budzyński w 1708 odcinku "M jak miłość" zabrnie coraz dalej w swoich kłamstwach. - Niedługo. Jestem na etapie zamykania sprawy, ale nie wszystko idzie gładko. Udało mi się w końcu coś ustalić. Rozmawiałem z lekarzem, który pracował z ojcem Nadii w jednym szpitalu. I on uważa, że Dima Pawlenko dostał się do niewoli - zdąży tylko powiedzieć Magdzie, nie wdając się w żadne szczegóły. 

Kłamstwo Andrzeja w 1708 odcinku "M jak miłość" w sprawie poszukiwań ojca Nadii

- Ale, że co, że żyje? Ale jak, jakim cudem udało ci się dotrzeć do tego lekarza? - zapyta Magda, która w 1708 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała pojęcia, że Andrzej naraża dla niej i dla Nadii swoje życie. - Przyjechał do Polski z transportem rannych. Znalazłem go przez fundację - okłamie ukochaną Andrzej, żeby nie wydało się, że wiadomości o ojcu Nadii ma niemal z pierwszej linii frontu na Ukrainie. Zanim dojdzie do wypadku Andrzeja w 1708 odcinku "M jak miłość", a połączenie zostanie zerwane, Budzyński poprosi żonę, żeby uściskała od niego Nadię.

Tego dnia w 1708 odcinku "M jak miłość" do Kamila Gryca (Marcin Bosak) dotrze zatrważająca wiadomość, że Andrzej zaginął na Ukrainie po wypadku autokaru. Gryc dowie się o tym, gdy zadzwoni do Budzyńskiego w sprawie służbowej. Komórkę Andrzeja odbierze mówiący po ukraińsku obcy mężczyzna. - Proszę pana, mówi Dmytro Babicz. Jechaliśmy wszyscy busem. Był straszny wypadek. Są ranni, zabici. Ja przeżyłem, ale ten Polak, który pożyczył mi na chwilę komórkę... Ja nie wiem, co się z nim stało - zrelacjonuje Ukrainiec.

Magda w 1708 odcinku "M jak miłość" obwini siebie o wypadek Andrzeja

Straszne wieści o wypadku Andrzeja w 1708 odcinku "M jak miłość" Magda usłyszy od Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), którzy przyjadą do siedliska w Grabinie, by osobiście przekazać przyjaciółce, że z jej mężem stało się coś złego. Magda na myśl, że jej mąż jest być może o krok od śmierci, kompletnie się załamie. - To wszystko moja wina! Wiem, że Andrzej zrobił to dla mnie... Proszę, żeby wrócił. Ja chcę, żeby on wrócił. Jeżeli Andrzej wróci to i ja wrócę do niego - powie zrozpaczona do Kingi.

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze