M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Andrzej przeżyje wypadek na Ukrainie, ale będzie w śpiączce! Kamil go odnajdzie - ZDJĘCIA

2023-02-14 21:38

W 1710 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek), który zostanie ranny w wypadku autokaru na Ukrainie odnajdzie się w jednym ze szpitali. Co prawda Budzyński nie zginie w wypadku, ale zostanie bardzo poważnie poszkodowany. Nieprzytomny, z urazem głowy i mózgu będzie w stanie śpiączki o czym w 1710 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) zawiadomi Magdę (Anna Mucha). To właśnie Gryc znajdzie rannego Andrzeja i przekaże Magdzie, że jej mąż żyje, ale trzeba będzie poczekać na jego transport do Polski. Tragiczne wydarzenia zmienią bieg wydarzeń. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1710 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Andrzeja w 1710 odcinku "M jak miłość" będzie naprawdę blisko. Wypadek autokaru, który Budzyński będzie podróżował na Ukrainie wstrząśnie nie tylko Magdą, ale także wszystkimi jej przyjaciółmi. To Kamil Gryc już w 1708 odcinku "M jak miłość" odbierze telefon,  z którego będzie wynikało, że Andrzej był jedną z ofiar maskary na drodze. Początkowo nikt nie będzie wiedział czy Andrzej zginął, czy jakimś cudem przeżył i walczy gdzieś o życie. Niestety kontakt z Budzyńskim się urwie, jego telefon będzie miał inny podróżującym feralnym autokarem pasażer. Tuż po otrzymaniu pierwszym wiadomości o wypadku do Kamila dotrą następnego, że Andrzej zaginął bez śladu.

Nie czekając na nic Kamil w 1708 odcinku "M jak miłość" ruszy na ogarniętą wojną Ukrainę, by odnaleźć zaginionego Andrzeja. Zostawi zapłakaną Anitę (Melania Grzesiewicz), pożegna się z córką Polą (Hania Nowosielska) i zapewni ukochane osoby, że wróci jak tylko znajdzie Budzyńskiego.

Ranny Andrzej odnaleziony w 1710 odcinku "M jak miłość". Będzie leżał w śpiączce w szpitalu!

Dopiero w 1710 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Andrzej żyje, że pogłoski o śmierci Budzyńskiego nie potwierdziły się. Na miejscu wypadku Kamil uruchomi wszystkie możliwe kontakty. Jak podaje światseriali.interia.pl ustali, że Andrzej po wypadku trafił na izbę przyjęć jednego ze szpitali w obwodzie mikołajowskim.

Kiedy w 1710 odcinku "M jak miłość" Magda dodzwoni się do Kamila, ten przekaże jej, że Andrzej żyje, ale został ciężko ranny w głowę, wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną ze względu na rozległe obrażenia głowy.

- Nie mogłem go znaleźć, nie miał przy sobie żadnych dokumentów, może trzymał je w torbie albo w płaszczu. Po wypadku wszystko się gdzieś zawieruszyło, było zamieszanie... - usłyszy Magda od Kamila w 1710 odcinku "M jak miłość" i zacznie dopytywać dlaczego Budzyński sam nie próbował się z nimi skontaktować po wypadku.

Kamil w 1710 odcinku "M jak miłość" sprowadzi rannego Andrzeja do Polski?

- Nie mógł. Jest nieprzytomny. Doznał urazu głowy. Miał obrzęk mózgu, zaburzenia świadomości i na wszelki wypadek lekarze wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczną... Najważniejsze, że żyje. Próbuję załatwić transport medyczny do Polski. Piotrek pomaga, jest szansa, że uda nam się wrócić jeszcze dziś. Magda, muszę kończyć, jesteśmy w kontakcie - powie Kamil w 1710 odcinku "M jak miłość", a Magda odetchnie z ulgą, że Andrzej nie zginął.

Czy Magda w 1710 odcinku "M jak miłość" pojedzie do Andrzeja na Ukrainę?

Po tych dramatycznych doniesieniach Magdzie w 1710 odcinku "M jak miłość" pozostanie tylko czekanie na kolejne informacje o Andrzeju. Nie będzie jednak mogła jechać do męża na Ukrainę ze względu na Nadię i toczącą się tam wojnę. Zaraz po przewiezieniu Andrzeja do szpitala w Polsce, będzie czuwała przy ukochanym.

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze