M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Śmierć Andrzeja dobije Julię. Będzie błagała Kamila o ratunek - ZDJĘCIA

2023-01-31 9:14

W 1708 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) dowie się, że Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) miał wypadek na Ukrainie i według wstępnych ustaleń zginął. Dla kochanki Andrzeja wieść o jego śmierci będzie potężnym ciosem. Nie dość, że Julia wciąż będzie zmagała się z depresją po stracie dziecka, to w 1708 odcinku "M jak miłość" Malicką dobije jeszcze informacja, że Andrzej mógł nie przeżyć wypadku autokaru. Zdruzgotana Julia zwróci się po pomoc do Kamila Gryca (Marcin Bosak) w nadziei, że on powie jej co z Andrzejem, czy Budzyński przeżył tragedię. Sprawdź, co będzie dalej i zobacz ZDJĘCIA z 1708 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Andrzeja Budzyńskiego w 1708 odcinku "M jak miłość" nie będzie potwierdzona, ale niepewność co tak naprawdę wydarzyło się na Ukrainie, czy mąż Magdy (Anna Mucha) był wśród ofiar wypadku autokaru nakręci całą serię dramatycznych zdarzeń. Według doniesień portalu światseriali.interia.pl wieść o tym, że Andrzej mógł zginąć w wypadku dotrze także do Julii Malickiej, która w 1708 odcinku "M jak miłość" w kancelarii podsłucha rozmowę Adama Wernera (Jacek Kopczyński) i Anity (Melania Grzesiewicz), z której będzie wynikało, że Andrzej zaginął po tragedii do jakiej doszło na ukraińskiej drodze.

W jednej chwili Julia w 1708 odcinku "M jak miłość" zda sobie sprawę, że po stracie dziecka, straciła też ukochanego mężczyznę, o którego tak długo walczyła z Magdą. Pogrążona w depresji Malicka postawi wszystko na jedną kartę i zwróci się po ratunek do Kamila Gryca. Nie ośmieli się bowiem zapytać o wypadek Andrzeja ani Magdy, ani żadnego z przyjaciół Budzyńskiego.

Kamil w 1708 odcinku "M jak miłość" powie Julii o wypadku Andrzeja

Zrozpaczona Julia w 1708 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Kamila, błagając o wiadomości o Andrzeju.  - Proszę, powiedz, co z Andrzejem? Ja dowiedziałam się o tej sprawie przypadkowo - zacznie łamiącym głosem kochanka Budzyńskiego. Jakby miała do tego prawo! Mimo, że Kamil postanowi uciąć temat i nie przekazywać Julii żadnych wieści o Budzyńskim, ta nie odpuści tak łatwo. - Tak naprawdę, to nie znam żadnych konkretów.

- Tam coś się stało, tak? Na Ukrainie? - po chwili milczenia zapyta Malicka. - Prawdopodobnie. Andrzej miał wypadek - przekaże jej Kamil, choć w 1708 odcinku "M jak miłość" nie będzie nawet podejrzewał do czego jeszcze może się posunąć Julia. - Boże. Ale on żyje ? Powiedz, że tak... - niemal zmusi go Julia, a przyparty do muru Gryc nie będzie wiedział, jak się zachować. - Musimy w to wierzyć i na razie nie mamy powodu, żeby myśleć inaczej - doda i zakończy rozmowę z Julią.

Tego dnia w 1708 odcinku "M jak miłość" Kamil spakuje się i wyjdzie na Ukrainę, by w ogarniętym wojną kraju odnaleźć Andrzeja. Przed wyjazdem pożegna się z Anitą (Melania Grzesiewicz), która nie zdoła zatrzymać ukochanego oraz z córką Polą (Hania Nowosielska).

M jak miłość. Andrzej wyjedzie na wojnę na Ukrainę. Nawet Kamil go nie powstrzyma!
Najnowsze