M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Radek nie zrezygnuje z Izy! Zacznie pić i tak ją omota - ZDJĘCIA

2023-01-20 12:46

Radek (Philippe Tłokiński) nie zniknie z życia Izy (Adriana Kalska)! W 1707 odcinku "M jak miłość" dziennikarz przekroczy wszelkie granice. Już próbował pocałować zamężną Chodakowską, wyznał jej miłość przez smsa, a ona słowem nie odezwała się o sprawie do Marcina (Mikołaj Roznerski). Radek nie zrozumie słowa "nie" i po śmierci matki stanie się bardzo napastliwy. W 1707 odcinku "M jak miłość" upije się, nie pogodzi się z myślą, że Iza nie odwzajemnia jego uczuć i znów zacznie ją nagabywać. W końcu uda mu się omotać żonę Marcina?

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Radek nie odpuści Izie. Zakochał się w Chodakowskiej i dobrze ją poznał, bo przecież ostatnie tygodnie spędzają niemal cały czas razem. Iza zrezygnowała nawet ze wspólnych wakacji z rodziną, by pracować w redakcji "Głosu Gródka". Coraz bardziej oddala się od Marcina i dzieci, a karierę stawia na pierwszym miejscu. W końcu doszło do pocałunku między nią a Radkiem, a mężczyzna wykorzystał smutek kobiety po sprzeczce z mężem. Iza odtrąciła dziennikarza, ale kiedy tylko zajechała do Warszawy, dostała wiadomość z wyznaniem miłości. Póki co milczy na ten temat przed Marcinem, co chyba nie jest dobrym pomysłem. 

Izę i Radka w "M jak miłość" połączy coś jeszcze. Dziennikarzowi umrze matka, która była dla niego niezmiernie ważna, a on przestanie sobie radzić z obowiązkami. Iza postanowi go wesprzeć, co da sygnał mężczyźnie, że jej na nim zależy. W 1707 odcinku "M jak miłość" Radek kolejny raz się upije, przestanie kontrolować to co robi. Znowu zacznie wyznawać Izie uczucia, a skołowana Chodakowska zauważy, że sprawy zaszły za daleko. Nie będzie chciała zostawiać kolegi na pastwę losu w żałobie, ale jednak cała sprawa pójdzie w niewygodną dla niej stronę. 

Iza nie zdoła ukryć przed Marcinem zachowania Radka w 1607 odcinku "M jak miłość" 

Iza długo próbuje udawać przed mężem, że Radek zachowuje się jak jej kolega. Wie, że Marcin pewnie wpadłby w szał, że dziennikarz ją podrywa. Nie wie, że ktoś "życzliwy" z Grabiny doniesie detektywowi o jej relacji z Radkiem. Wiadomo już, że Chodakowski w 1607 odcinku "M jak miłość" będzie coraz bliżej prawdy, a nawet dostanie anonimowy donos, że Iza nie zachowuje się wobec niego w porządku. Jak skończy się zagmatwana relacja? Tego dowiemy się niebawem.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze