M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Iza będzie bronić Radka przed zazdrosnym Marcinem! Każe jej na niego uważać - ZDJĘCIA

2023-02-05 11:38

W 1707 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zauważy, że Iza (Adriana Kalska) rozkochała w sobie Radka (Philippe Tłokiński), który będzie nią totalnie zauroczony. Kiedyś Chodakowski zrobiłby żonie scenę zazdrości o asystenta, ale teraz zapanuje nad emocjami. Mimo, że ufa Izie bezgranicznie, to w 1707 odcinku "M jak miłość" każe jej uważać na Radka. Marcin będzie bowiem pewny, że młody dziennikarz z redakcji "Głosu Gródka" może wykorzystać rozłąkę Chodakowskich, żeby być bliżej Izy. Kolejny raz Iza posunie się do kłamstwa. Słowem nie wspomni Marcinowi o wyznaniu miłości Radka i jeszcze będzie go bronić. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1707 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Źle się będzie działo w 1707 odcinku "M jak miłość" u Izy i Marcina, którzy od miesięcy żyją na odległość, co zdecydowanie nie służy ich małżeństwu. Sytuację wykorzystuje Radek, który zakochał się w Izie, otwarcie wyznał jej miłość i po śmierci swojej matki wzbudza w Chodakowskiej nie tylko litość, ale i troskę. Marcin, jak na dociekliwego detektywa przystało, podczas spotkania z Izą i Radkiem w przychodni w Lipnicy, zauważy jak Radek wpatruje się w jego żonę.

Oczywiście w 1707 odcinku "M jak miłość" Iza nie da ukochanemu powodu do zazdrości, ale i tak Chodakowski zaniepokoi się dokąd zmierza zażyłość żony z asystentem. - Kochanie, ja wiem, że to może głupio zabrzmieć, ale ty uważaj na tego Radka, dobra? - uprzedzi żonę podczas wieczornej rozmowy na odległość. - Ale o czym ty mówisz? - zmiesza się Iza, udając, że nie wie, że Radek jest w niej zakochany.

- Przecież on jest w tobie totalnie zauroczony. Zobacz jak on na ciebie patrzy? Robi takie smutne oczy, jak ten pies z długimi uszami. Jaka to jest rasa? Jak to się nazywa? - wyjaśni Marcin, który w 1707 odcinku "M jak miłość" wyczuje nadchodzące kłopoty z powodu Radka.

- Marcin, jak pies? Nie bądź okrutny... Chłopak dopiero stracił mamę. To była najbliższa jego osoba. Z tego co wiem jest przybity. Nie ma innej bliższej rodziny. Nie jest sobą teraz, jest przygnębiony - zacznie bronić asystenta Iza. W 1707 odcinku "M jak miłość" słowem nie wspomni Marcinowi o pocałunku z Radkiem, o wyznaniu miłości dziennikarza, o tym jak bliscy się sobie stają. Ostatnie dramatyczne wydarzenia w życiu Radka sprawią, że Iza okaże mu coraz więcej serca, czułości i opiekuńczości. A stąd tylko krok do zdrady!

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze