M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Iza przygarnie pijanego Radka na noc! Posunie się jeszcze dalej, ale go nie powstrzyma - ZDJĘCIA

2023-02-03 9:39

W 1707 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Radek (Philippe Tłokiński) będą coraz bliżej. Po śmierci matki Radka, asystent Izy nadal dość ciężko będzie przechodził żałobę, więc Chodakowska okaże mu wsparcie. Doskonale wie, że Radek jest w niej zakochany, ale wcale nie będzie trzymała go na dystans. Wręcz przeciwnie! W 1707 odcinku "M jak miłość" pijany Radek spędzi noc w domu Izy w Gródku. Pod wpływem alkoholu przestanie nad sobą panować, posunie się jeszcze dalej, a Iza zamiast go powstrzymać, da młodemu redaktorowi nadzieję. Sprawdź szczegóły w GALERII ZDJĘĆ z 1707 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Relacja Izy i Radka w 1707 odcinku "M jak miłość" stanie się jeszcze bliższa! Chociaż po wymuszonym pocałunku wydawało się, że Iza wytyczy między nimi granice, których Radek będzie się trzymał, to śmierć matki redaktora sprawiła, że Chodakowskiej zwyczajnie zrobiło się żal asystenta. Zwłaszcza, że ponoć Radek nie ma nikogo, dopiero co wrócił do Gródka z USA i został zupełnie sam.

Zagubiony, pogrążony w żałobie dziennikarz "Głosu Gródka" w 1707 odcinku "M jak miłość" nie przestanie marzyć o mężatce Izie. Zainteresowanie Radka Izą nie umknie uwadze Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), która zauważy jak redaktor ogląda zdjęcia żony Marcina (Mikołaj Roznerski) w komputerze. I postanowi ratować rodzinę Chodakowskich zanim wydarzy się nieszczęście.

Wspólna praca z Izą w 1707 odcinku "M jak miłość" będzie dla Radka odskocznią od bolesnych przeżyć. Dlatego Chodakowska będzie spędzała z nim tak dużo czasu. Niestety Radek zacznie wykorzystywać dobroć Izy. Późnym wieczorem zjawi się kompletnie pijany w jej służbowym domu w Gródku, więc Iza go do siebie przygarnie. - Chodź, nieźle się urządziłeś... Wiesz co, chyba musisz się położyć. Musisz odpocząć...

- Wiesz, że cię kocham, prawda? - Radek weźmie Izę za rękę, licząc na coś więcej. Chodakowska delikatnie się wyrwie, ale o poranku w 1707 odcinku "M jak miłość" znów będzie przy skacowanym asystencie. Przyniesie mu nawet kawę na pobudzenie. - Przyszłaś mnie obudzić, żeby zaoszczędzić mi wstydu? Iza, dziękuję, jestem twoim dłużnikiem. Mam nadzieję, że nie zachowywałem się jak idiota? Nie gadałem jakiś głupot?- Nie, chyba nie... - skłamie Iza. 

Także wobec Marcina w 1707 odcinku "M jak miłość" Iza nie będzie szczera. Nie powie mężowi, że Radek spał pijany w jej domu, choć między nimi do niczego nie doszło. Chodakowski poradzi Izie, żeby uważała na Radka, lecz ona nie posłucha. - To, co powiedziałem o Radku, po prostu zbyt ostro to ująłem... W każdym bądź razie, mam do ciebie pełne zaufanie i na pewno wiesz, co robisz - wyzna żonie podczas kolejnej rozmowy.

- Jasne, że tak - potwierdzi Iza, coraz bardziej zapatrzona w Radka, który w 1707 odcinku "M jak miłość" cały czas będzie przy niej w redakcji. Po chwili Marcin dostanie anonimowego SMS-a z "donosem" - "Pilnuj żony, bo ktoś chce ci ją odebrać". Nie będzie wiedział, że to wiadomość od... Kisielowej.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
Najnowsze