M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Aneta wyswata Laurę z Karnowskim! Nie pozwoli, aby atrakcyjna pielęgniarka zabrała jej Olka – ZDJĘCIA

2023-01-20 12:20

W 1707 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 7.02.2023 o 20.55 w TVP2) Aneta (Ilona Janyst) postanowi wziąć losy Laury (Klaudia Kulinicz) i Arka (Mikołaj Bartosiewicz) w swoje ręce. Chodakowska nie będzie mogła dłużej patrzeć jak Olek (Maurycy Popiel) robi maślane oczy do atrakcyjnej pielęgniarki, która rozpacza po odrzuceniu przez Karnowskiego. W 1707 odcinku „M jak miłość” Aneta przy wsparciu Kasi (Paulina Lasota) zacznie bawić się w swatkę i spróbuje połączyć lekarzy, a posłuży jej do tego idealnie obmyślony plan! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1707 odcinku „M jak miłość” Aneta postanowi połączyć kolejną parę. Przypomnijmy, że dopiero co Chodakowska zorganizowała przyśpieszony ślub Kasi i śmiertelnie chorego Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), który dodał mu takiej motywacji do walki z chorobą, że jego stan znacząco zaczął się poprawiać, a wyniki znów zaczęły zapałać optymizmem. Jednak teraz Aneta zajmie się zupełnie innym przypadkiem i nie do końca zabierze się za to tak bezinteresownie, bo na jej świeczniku znajdzie się pielęgniarka Laura, którą przyłapie na flirtowaniu z Olkiem i to w momencie, gdy sama zacznie żalić się mężowi, że źle czuje się w swoim ciele po ciąży. Wówczas Chodakowska skarci męża i urządzi mu karczemną awanturę, ale w 1707 odcinku „M jak miłość” wpadnie na zupełnie inny pomysł jak pozbyć się swojej rywalki!

W 1707 odcinku „M jak miłość” Chodakowska postanowi wyswatać ze sobą Laurę i Arka. Tym bardziej, że Aneta dowie się, że Karnowski już dawno wpadł w oko atrakcyjnej pielęgniarce, która już dwukrotnie próbowała zwrócić na niego swoją uwagę, ale niestety z marnym skutkiem. Wówczas Laura zacznie zastanawiać się, czy nie podoba się Arkowi, czy po prostu lekarz nie umie odczytać jej sygnałów i właśnie tego spróbuje dowiedzieć się Aneta, która w 1707 odcinku „M jak miłość” otrzyma wsparcie od Kasi. Chodakowska i Stawska będą chciały w ten sposób niejako wyświadczyć Karnowskiemu przysługę za to, że naprawdę zmienił się na lepsze, a co więcej nie raz ratował je z trudnych sytuacji, gdy ukrył przemęczoną Anetę przed Olkiem, a także wyręczył Kasię w pracy, gdy ta ostatkami sił czuwała przy łóżku chorego narzeczonego.

W 1707 odcinku „M jak miłość” Aneta sama zorganizuje Laurze i Arkowi randkę, aby mieć pewność, że żadne z nich, a tym bardziej Karnowski, się z niej nie wykręci. Oczywiście, Chodakowska nie powie otwarcie o swoich planach tylko zaprosi obojga do siebie na kolację, która w rzeczywistości okaże się właśnie ich spotkaniem we dwoje! Co z niego wyniknie? Czy Anecie w 1707 odcinku „M jak miłość” uda się wyswatać Laurę z Arkiem i na dobre odciągnąć pielęgniarkę od Olka? Tego przekonamy się już niebawem!

M jak miłość odcinek 1702 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku. Aneta ostatnią nadzieją!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze