M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1688: Karnowski ochroni Anetę przed Olkiem! Chodakowski wpadnie w szał – ZDJĘCIA

2022-11-18 16:00

W 1688 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 22.11.2022 o 20.55 w TVP2) przemęczona i niewyspana Aneta (Ilona Janyst) utnie sobie drzemkę w pracy. Śpiącą lekarkę nakryje w gabinecie Arek (Mikołaj Bartosiewicz), który zdecyduje się na zaskakujący krok. W 1688 odcinku "M jak miłość" Karnowski nie doniesie na Chodakowską Olkowi (Maurycy Popiel), któremu bardzo nie spodoba się przedwczesny powrót żony do pracy, tylko postanowi ją przed nim kryć i słusznie, gdyż po zniknięciu Anety, Chodakowski wpadnie w prawdziwy w szał! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1688 - wtorek, 25.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1688 odcinku "M jak miłość" Borysek (Tymon Szkopek) zacznie ząbkować, przez co Aneta zaliczy kolejną nieprzespaną noc tylko po to, aby Olek był w pełni sił na zaplanowaną operację. Chodakowska będzie niewyspana i przemęczona, ale mimo to zdecyduje się zostawić synka pod opieką niani Pauliny (Elżbieta Trzaskoś) i zjawić się w pracy, co nie spodoba się Olkowi, który zacznie robić jej wymówki, a świadkiem ich kłótni stanie się Arek. Jednak w 1688 odcinku "M jak miłość" Aneta szybko zrozumie, że jej mąż miał racje, gdyż Chodakowska będzie taka nieprzytomna, że pomyli dawkowanie leków pacjenta, a następnie zaśnie na szpitalnej kanapie!

W 1688 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) nakryje przemęczoną Anetę kocem i wyjdzie z pokoju lekarskiego, aby Chodakowska w spokoju mogła się przespać. Chwilę później w pomieszczeniu zjawi się Arek, który w pierwszej chwili nie zorientuje się, że Aneta ucięła sobie drzemkę i poprosi koleżankę o drobną przysługę.

- Hej, zajęłabyś się moją pacjentką spod 8? Mam dzisiaj ciężki dzień i nie wiem, czy się wyrobie. Nie chciałbym popełnić żadnego błędu - zwróci się do niej Karnowski, który dopiero teraz dostrzeże śpiącą Anetę.

Wówczas w 1688 odcinku "M jak miłość" Arek wyjmie z szuflady kartkę i chwyci do ręki długopis. Karnowski napisze ostrzeżenie dla pozostałego personelu "Uwaga awaria. Nie wchodzić" i powiesi ją na drzwiach pokoju lekarskiego. Arek będzie miał nie lada wyczucie, gdyż sekundę później przed pomieszczeniem zjawi się zdenerwowany Olek, który pilnie będzie szukał Anety, ale z uwagi na ostrzeżenie zdecyduje się nie wchodzić do gabinetu!

- Arek, nie widziałeś Anety? Chyba ma wyłączony telefon? - zapyta zirytowany Olek.

- Nie widziałem - skłamie Arek.

- Awaria? Co za awaria? - zainteresuje się.

- Pojęcia nie mam, ale słyszałem, że woda zalała całą podłogę. Pani Czesia zaraz to ogarnie. Z resztą hydraulik też już do nas jedzie - wyjaśni mu.

Pomysł Karnowskiego w 1688 odcinku "M jak miłość" okaże się strzałem w 10, gdyż prawdziwe intencje Chodakowskiego szybko wyjdą na jaw! Wówczas okaże się, że Olek chciał zrobić żonie awanturę o to, że nie wykonała badania jednej z jego pacjentek, a teraz nawet nie raczy odebrać od niego telefonu!

- Dobra, miałem jej przypomnieć, żeby zrobiła rezonans pani Boczarskiej. Za dużo na głowie mówiłem, za dużo na głowie! - zdenerwuje się Chodakowski.

Wówczas w 1688 odcinku "M jak miłość" Arek postanowi jeszcze raz wstawić się za Anetą i nieco ostudzić Olka. Karnowski zasugeruje mu, że Chodakowska mogła zostać pilnie wezwana do jakiegoś przypadku i po prostu nie zdążyła wykonać jeszcze rezonansu, co sprawi, że Chodakowski wreszcie się uspokoi i spojrzy na żonę łagodniejszym okiem.

- Może ktoś ją poprosił o konsultację? - zasugeruje mu.

- Może, nie wiem - przyzna spokojniejszy.

- Spokojnie, jak ją zobaczę, to jej powiem o tym rezonansie - zapewni go, a Chodakowski serdecznie podziękuje mu za pomoc podobnie jak Aneta, która później dowie się, kto został jej wybawcą i będzie szalenie zaskoczona, że okazał się nim być właśnie Karnowski, bo do tej pory oboje nie pałali do siebie wzajemną sympatią!

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Najnowsze