M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Franka nie odzyska sprawności! Olek nie zgodzi się na operację żony Pawła z ważnego powodu - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-02-06 9:41

W 1706 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) nie pogodzi się z tym, że po postrzale wciąż nie może ruszyć ręką, że jest kaleką zdaną na pomoc Pawła (Rafał Mroczek). Mąż Franki będzie musiał ją wyręczać we wszystkich czynnościach. Mimo rehabilitacji na oddziale Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel) nadal nie odzyska sprawności. Coraz bardziej zdesperowana Franka w 1706 odcinku "M jak miłość" zgłosi się do Olka z żądaniem operacji. Wybitny ortopeda nie zgodzi się jednak na operowanie Zduńskiej. Pokaże jej wyniki badań, które rzucą nowe światło na stan zdrowia Franki. Zobacz WIDEO z 1706 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ręka Franki w 1706 odcinku "M jak miłość" nadal będzie niesprawna! Tragiczne skutki postrzału żony Pawła, która zasłoniła Zduńskiego własnym ciałem, została bardzo ciężko ranna w ramię i dlatego nie może teraz ruszać prawą ręką, znów dadzą o sobie znać. Mimo rehabilitacji Franka wciąż nie będzie w stanie nic zrobić sama, zdana na pomoc ukochanego. - Ja już tak nie mogę, Paweł. Mam być podkuchenną?! Musisz mnie wyręczać w każdej najmniejszej czynności. Pewnie masz już dość, co?

- Nie mam...

- A co to za frajda ubierać żonę?

- Wiesz z czego mam największą przyjemność? Gdy pomagam ci się rozbierać... Ja wiem, że ta rehabilitacja nie idzie tak szybko jakbyś chciała, ale musisz być cierpliwa. Uparta góralko... - pocieszy żonę Paweł, ale w 1706 odcinku "M jak miłość" wsparcie Zduńskiego nie wystarczy. Bezradna, coraz bardziej zdesperowana Franka zwróci się po pomoc do swojego lekarza, Olka Chodakowskiego, który jest świetnym specjalistom i pomógł wielu pacjentom. 

Franka w 1706 odcinku "M jak miłość" zażąda od Olka operacji ręki!

- Olek, ja naprawdę potrzebuje tej operacji! - niemal zażąda Franka kiedy w 1706 odcinku "M jak miłość" zjawi się w gabinecie Chodakowskiego. - Ale Łukasz mówi, że rehabilitacja idzie bardzo dobrze... - stwierdzi Olek, który będzie przekonany, że wszystko idzie zgodnie z planem, a operacja Franki to ostateczność.

Ale Franka w 1706 odcinku "M jak miłość" będzie miała pretensje do Olka i Łukasza (Jakub Józefowicz), który jest jej fizjoterapeutą. - Nie idzie bardzo dobrze! Wciąż nie odzyskałam pewnej sprawności!

- Franka, rehabilitacja pomaga. Nie w tym tempie, w którym byś marzyła, ale pomaga. Ty myślisz, że po operacji, nie będziesz musiała się oszczędzać? Nie będziesz musiała wykonywać fizjoterapii? Chodź, coś ci pokażę... - zwróci się Olek do swojej pacjentki. W 1706 odcinku "M jak miłość" Chodakowski przedstawi France wyniki badań innych chorych po większych urazach, który w przeciwieństwie do Zduńskiej nie narzekają, że nie wracają błyskawicznie do sprawności.

Olek w 1706 odcinku "M jak miłość" nie zgodzi się na operowanie Franki

- W ortopedii nie ma magii. Jest tylko ciężka, systematyczna praca. Krew, pot i łzy. Niestety w tym przypadku twoje. Cierpliwość, wytrwałość. Naprawdę masz szansę wrócić do pełnej sprawności, nie każdy ma tyle szczęścia!- Olek w 1706 odcinku "M jak miłość" ustawi Frankę do pionu, żeby nie poddawała się tak szybko.

- Olek, ja to wszystko rozumiem, ale ja się czuję bezradna i bezużyteczna!

- Posłuchaj, potrzebujesz teraz wsparcia. Ale co w tym złego? Nie od tego jest rodzina, przyjaciele, partner? Wiesz ilu ludzi nie może liczyć na taką pomoc?

- Dzięki Olek, ja chyba to potrzebowałam usłyszeć! - doda Franka na pożegnanie. Dzięki Chodakowskiemu w 1706 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że ma Pawła, który jej tak pomaga i nie powinna z tego powodu czuć wyrzutów sumienia. Bo jej przygnębienie, wieczne pretensje źle się odbijają na małżeństwie ze Zduńskim.

M jak miłość. Franka pozostanie kaleką! Nie ruszy ręką nawet po leczeniu w klinice Olka
M jak miłość odcinek 1706: Basia brutalnie napadnięta i zgwałcona?! Paweł i Franka znajdą ją w fatalnym stanie w lesie
Najnowsze