M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Magda w żałobie. Będzie przeżywała z Nadią bolesną stratę rodziców - ZDJĘCIA

2023-01-19 21:26

W 1705 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) pogrąży się w żałobie po śmierci rodziców Nadii (Mira Fareniuk) i nadal nie będzie miała serca powiedzieć 7-letniej dziewczynce z Ukrainy, że jej matka i ojciec zostali uznani za zmarłych. Nadia podczas pobytu w siedlisku u Magdy nie przestanie płakać za rodzicami, a Budzyńska razem z nią. Cierpienie dziecka w 1705 odcinku "M jak miłość" sprawi Magdzie ogromny ból. Mimo starań i szczerych chęci nie zdoła nic zrobić, by Nadia na dłużej zapomniała o koszmarze wojny. Andrzej (Krystian Wieczorek) nie będzie mógł tak tego zostawić. Dlatego wyjedzie na Ukrainę.

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1705 odcinku "M jak miłość" nie przestanie opiekować się Nadią, której rodzice, nauczycielka Olena i ojciec lekarz, najpewniej zginęli na wojnie na Ukrainie. Zgodnie z decyzją sądu została prawnym opiekunem Nadii do czasu odnalezienia jej rodziców. Ale z tym może być problem, bo z relacji sąsiadki Nadii z Ukrainy wynika, że ciało matki ktoś widział w zbiorowej mogile, a ojciec zginął na froncie, gdzie walczył i leczył rannych żołnierzy. Niestety w 1705 odcinku "M jak miłość" wciąż Magda i Andrzej nie będą mieli absolutnej pewności, że informacja o śmierci rodziców Nadii jest potwierdzona. W ogarniętej wojną Ukrainie nikt jeszcze nie znajdzie ich ciał.

Nadia w 1705 odcinku "M jak miłość" nie przestanie pytać Magdę o rodziców

Dla 7-letniej dziewczynki, której Magda w 1705 odcinku "M jak miłość" zapewni bezpieczny dom w siedlisku, rozłąka z mamą i tatą będzie ziszczeniem najgorszego koszmaru. Nadia nie zapomni o tym co się stało na Ukrainie, jak ciotka Milena (Katarzyna Fareniuk) zabrała ją z mieszkania, gdzie po zniknięciu mamy, wiele godzin siedziała głodna i przerażona, zupełnie sama. A potem dramatyczna ucieczka do Polski i zagubienie podczas postoju.

Rozpacz Nadii w 1705 odcinku "M jak miłość" udzieli się Magdzie, która zgodnie z ustaleniami z Andrzejem na razie nie powie dziewczynce o śmierci rodziców. Budzyńscy będą liczyli na to, że może stanie się cud i Olena oraz jej mąż zostaną odnalezieni gdzieś na Ukrainie. Ze względu na dobro dziecko i ukochaną żonę w 1705 odcinku "M jak miłość" Andrzej zdecyduje się na wyjazd na wojnę i poszukiwania rodziców Nadii.

Andrzej w 1705 odcinku "M jak miłość" wyjedzie na Ukrainę. Czy odnajdzie rodziców Nadii?

- Magda bardzo martwi się o małą. Ta niewiadoma w sprawie jej rodziców jest najgorsza, nie możemy tego tak zostawić, musimy wiedzieć, mieć pewność. Dla dziecka to potworna trauma. Nadia na okrągło płacze, a Magda płacze razem z nią i ja po prostu muszę coś z tym zrobić - wyzna Budzyński w 1705 odcinku "M jak miłość" tylko jednej osobie - Kamilowi Grycowi (Marcin Bosak).

Przed wyjazdem Andrzej w 1705 odcinku "M jak miłość" pożegna się z Magdą. Okłamie żonę, że jedzie służbowo do Krakowa i zapewni, że będzie z nią w kontakcie. Dopiero za jakiś czas w kolejnych odcinkach "M jak miłość" okaże się czy Andrzej wróci do Magdy cały i zdrowy oraz czy wiadomość o śmierci rodziców Nadii się potwierdzi.

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze