M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Magda i Andrzej usłyszą od ciotki Nadii jak zginęli jej rodzice. Ich śmierć wszystko zmieni - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-16 21:50

W 1701 odcinku "M jak miłość" nastąpi wzruszające spotkanie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) z ciotką Nadii (Mira Fareniuk). Nadal nie odnajdzie się zaginiona matka 7-letniej dziewczynki z Ukrainy, która wsiadła do samochodu Magdy w drodze do Grabiny. Ale niespodziewanie w ośrodku dla uchodźców zjawi się Milena (Katarzyna Fareniuk), jedyna bliska Nadii osoba, sąsiadka rodziców. To z jej ust w 1701 odcinku "M jak miłość" Budzyńscy usłyszą dramatyczną historię jak zginęli rodzice Nadii, jak dziewczynka została sierotą i uciekła z ogarniętego wojną kraju. Po tym spotkaniu Magda i Andrzej staną przed trudną decyzją. Zobacz WIDEO z tych scen z 1701 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej w 1701 odcinku "M jak miłość" będą zdruzgotani historię Nadii, którą uratowali w drodze do Grabiny i musieli zostawić w ośrodku dla uchodźców. Jedyną wskazówką, która może doprowadzić Budzyńskich do odkrycia tożsamości Nadii, odnalezienia jej rodziców będzie telefon matki dziewczynki, który dostała od niej przed wyjazdem z Ukrainy. Niestety telefon się rozładuje, wyłączy, a Nadia nie będzie znała kodu. Kierowniczka ośrodka w 1701 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Magdę i Andrzeja, że poszukiwania jej rodziców trwają, ale w obecnej sytuacji mogą zająć trochę czasu.

Na szczęście w 1701 odcinku "M jak miłość" sąd zdecyduje, że do czasu odnalezienia jej bliskich, Nadią może się zająć Magda, która zostanie jej prawnym opiekunem. Niespodziewanie w ośrodku zjawi się jednak Milena, przyszywana ciocia Nadii z Ukrainy, sąsiadka, która mieszkała obok jej rodziców. - Nadiuszka, gdzie ty się podziewałaś?! Tak się o ciebie martwiłam, dziecko kochane...- Ciocia! - krzyknie na jej widok z radością dziewczynka. - Tak się o ciebie bałam. Dzwoniłam chyba ze sto razy, ale masz odłączony telefon...

- Rozładował się. Pójdę po panią kierownik - stwierdzi Andrzej. W tym czasie w 1701 odcinku "M jak miłość" Magda zostanie z Mileną i Nadią. - Ta pani mówi, że opiekowała się Nadią...- Zna pani jej rodziców? Kogoś z rodziny? - zapyta kierowniczka ośrodka.

W 1701 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Milena jest z pochodzenia Polką, ale od lat mieszkała na Ukrainie. - Pani może mówić po polsku. Mam Kartę Polaka, moja mama była Polką. Znam rodziców Nadii, byliśmy sąsiadami, mieszkaliśmy w tym samym budynku. Nadia często u nas bywała, bawiła się z moimi dziećmi.

Po chwili ciotka Nadii w 1701 odcinku "M jak miłość" opowie Budzyńskim w jakich okolicznościach zgubiła 7-latkę przy leśnej drodze, jak to się stało, że autobus z uchodźcami odjechał bez niej. - Po tym wszystkim dopiero na granicy zorientowałam się, że Nadia gdzieś mi przepadła. Tam był taki tłok, ścisk, tyle ludzi... Nie dałam rady upilnować wszystkie dzieciaki - wyjaśni załamana Milena.

- A rodzice Nadii? Co z nimi?

- Nie żyją. Nadia to sierota wojenna...

Magda w 1701 odcinku "M jak miłość" będzie wstrząśnięta tymi słowami, lecz od razu zaprzeczy. - Nie, nie, nie... Nadia mówi, że jej mama żyje...

- Matka była nauczycielką. Któregoś dnia wyszła na zakupy i zaginęła. Nigdy nie wróciła do domu. Ktoś podobno widział jej ciało w zbiorowej mogile.

- A ojciec? - zapyta Andrzej, bo w 1701 odcinku "M jak miłość" Magda nie zdoła wydobyć już z siebie ani słowa. Do oczu napłyną je łzy.

- Miesiąc wcześniej dostaliśmy informację, że zginął...Był lekarzem, walczył, pracował na pierwszej linii frontu. To była cudowna, kochająca się rodzina. Dobrze ich znałam. Nadia była ich oczkiem w głowie. Kiedy dowiedziałam się o śmierci Oleny, od razu pobiegłam do ich mieszkania. Nadia siedziała sama, głodna, przerażona. Bała się wyjść... Zabrałam ją ze sobą, nie mogłam jej tam zostawić...

- A Nadia ma może jakąś dalszą rodzinę? Dziadków, kuzynów?

- Z tego co wiem nie ma nikogo. Dziadkowie zmarli. Nikt z rodziny ich nie odwiedzał - doda Milena, która w 1701 odcinku "M jak miłość" przekaże Nadię pod opiekę Magdy. Śmierć rodziców dziewczynki postawi Magdę i Andrzeja przed trudną decyzją, która zmieni wszystko w ich życiu. Zabiorą Nadię do siedliska, świadomi tego, że Magda będzie musiała się nią zająć na dłużej. 

M jak miłość. Magda i Andrzej poznają ciotkę Nadii. Smutna prawda o śmierci rodziców dziewczynki
M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze