M jak miłość

Poruszająca historia Nadii z M jak miłość oparta na faktach! Mira Fareniuk i jej matka przeżyły piekło wojny - WIDEO

2023-01-10 22:10

Niebawem w "M jak miłość" będzie można zobaczyć poruszającą historię Nadii (Mira Fareniuk), dziewczynki z Ukrainy, którą zajmie się Magda (Anna Mucha). Okazuje się, że wątek przedstawiony w serialu ma wiele wspólnego z prawdziwymi wydarzeniami w życiu małej aktorki i jej mamy (Kateryna Fareniuk), która również odegra swoją rolę w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Sama Anna Mucha przyznaje, że dramatyczne wydarzenia w życiu rodziny Fareniuk spowodowały, że Mira ma wiele wspólnego z serialową Nadią. Dotknęło ją piekło wojny i nie tylko. Zobacz WIDEO.

Historia z "M jak miłość" wydarzyła się w prawdziwym życiu! Mała Mira i jej mama przeszły piekło 

W 1699 odcinku "M jak miłość" do obsady dołączy Mira Fareniuk, która wcieli się w rolę małej Nadii, dziewczynki z Ukrainy, która poszuka schronienia w Polsce, podczas gdy w jej kraju toczyć się będzie wojna. Wydarzenia z "M jak miłość" mają wiele wspólnego z rzeczywistą historią Miry i jej mamy Kateryny Fareniuk, która pojawi się w "M jak miłość", wcielając się w rolę Mileny, sąsiadki Nadii i jej rodziców. Nadia trafi pod opiekę Magdy i Andrzeja, co poruszy Budzyńskich i zrobią wszystko, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo i opiekę. 

- Nadia się pojawia w kontekście wojny. Jest to dziecko zagubione, przestraszone, w miejscum, którego nie zna,.. Nie ma rodziców, nie wiadomo co się z nimi stało, więc jest w jakiejś strasznej, dramatycznej sytuacji - tłumaczy Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". Anna Mucha dodaje od siebie, że jedną z najbardziej wzruszających scen w "M jak miłość" będzie ta, kiedy w 1701 odcinku pojawi się sąsiadka Nadii, która tak naprawdę jest mamą Miry i obie musiały uciekać przed piekłem wojny nie tylko w serialu, ale i w prawdziwym życiu...

Serialowa Nadia z "M jak miłość" dostała szansę od produkcji, by zmienić swoje życie

- Uciekaliśmy przed wojną i kiedy przyjechaliśmy do Polski, to było jak jakiś sen. Jeść, pić, tylko po to żeby żyć i nie myśleć o niczym innym, ale Mira dostała rolę w serialu i to też jest jak sen, bo kiedy uciekaliśmy do Polski nie myśleliśmy, że będziemy mogli pracować, rozwijać się... - opowiada poruszającą historię Kateryna Fareniuk, czyli prawdziwa mama serialowej Nadii z "M jak miłość". 

- Mira, która gra Nadię, jest fenomenalna! - zachwyca się Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość", a mała Mira przyznała, że bardzo jej się podoba gra w serialu, jest zadowolona z możliwości, którą dostała i cieszy ją praca na planie. 

Mała Nadia zagości w "M jak miłość" na dłużej. Magda i Andrzej bardzo zaangażują się w opiekę nad dzieckiem, co znów ich do siebie zbliży. Prawnik zrobi wszystko, by odzyskać zaufanie żony, a opieka nad małą dziewczynką będzie punktem łączącym ich historię. 

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze