M jak miłość

M jak miłość. Nowa rodzina Budzyńskich. Magda i Andrzej razem wychowają Nadię, a prawnik złoży ważną obietnicę - WIDEO

2023-01-10 21:55

Życie Budzyńskich w "M jak miłość" nie będzie już takie samo! Stworzą nową relację, nową rodzinę, która zawiąże się po przygarnięciu małej Nadii (Mira Fareniuk). Magda (Anna Mucha) pokocha dziecko od pierwszego wejrzenia, a Andrzej (Krystian Wieczorek) od razu spostrzeże, że dziecko daje mu szansę od losu, by pokazał prawdziwą siłę walki i odzyskał żonę. Niebawem w "M jak miłość" widzów czekają wzruszające sceny nowej rodziny Budzyńskich, którzy zawsze chcieli mieć wspólnego potomka, ale przez chore serce Magdy, wydawało się to niemożliwe. Nadia odmieni ich życie, a prawnik złoży ważną obietnicę. Dziewczynka połączy ich na zawsze? Zobacz WIDEO z tych scen z "M jak miłość"

Nowa rodzina Budzyńskich w "M jak miłość". Nadia połączy Magdę i Andrzeja

Nikt nie spodziewa się, że w "M jak miłość" dojdzie do nagłego zwrotu akcji, a w życiu Magdy pojawi się mała, zagubiona Nadia, dziewczynka z Ukrainy, która musi uciekać przed wojną, a jej rodzice prawdopodobnie nie żyją. Budzyńska początkowo przerazi się sytuacją, ale szybko połączy ją silna więź z dzieckiem i zrobi wszystko, by pomóc dziewczynce. Już w 1699 odcinku "M jak miłość" Budzyńska znajdzie Nadię w swoim samochodzie, więc od razu poprosi o pomoc męża prawnika. On z chęcią się wykaże. 

- Gdy Magda dzwoni z prośbą o pomoc, jedna rzecz to odruch, a druga sprawa, że każda możliwość zbliżenia się, naprawienia, zrehabilitowania się za to co zrobił, Andrzej powinien wykorzystać ze swoich najlepszych stron, po prostu to wykorzystać w dobrym, szczytnym celu - komentuje Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". 

Magda i Andrzej zaczną wspólnie zajmować się Nadią w kolejnych odcinkach "M jak miłość"

Szybko się okaże, że dziewczynka prawdopodobnie nie ma rodziców, którzy zginęli podczas wojny w Ukrainie, a tę wiadomość przekaże Budzyńskim sąsiadka, która osobiście znała ojca i matkę dziewczynki. - Nadia jest dla Magdy wybawieniem, to jest wzajemna, wyjątkowo głęboka więź i wyjątkowo głęboka relacja - tłumaczy Anna Mucha uczucia jej bohaterki do potrzebującej dziewczynki. 

- Nadia gdy się pojawia to jest dar od losu - dodaje Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". - To jest człowiek, który po prostu zbliża i wypełnia marzenie Andrzeja i Magdy - tłumaczy aktor, nawiązując do faktu, że Budzyńscy zawsze chcieli mieć dziecko, ale przez chore serce Magdy, kobieta nie mogłaby zajść w ciążę i przejść porodu. Andrzej stracił ostatnio dziecko z Julią (Marta Chodorowska), co na pewno go dotknęło, a mała Nadia zapełni głuchą pustkę w jego życiu. 

Ważna obietnica Andrzeja w "M jak miłość". Odbuduje rodzinę!

Magda w kolejnych odcinkach "M jak miłość" zgodzi się na pomoc męża przy opiece nad Nadią, oboje postarają się zapewnić jej jak najlepsze warunki do rozwoju. Andrzej zbliży się do żony, oddalając się tym samym od Julii. Mała Nadia będzie wymagała dużej uwagi, a Budzyński dostrzeże szansę na odzyskanie dawnego życia. Złoży żonie ważną obietnicę. - Dla mnie najważniejsza jest nasza rodzina i zrobię wszystko, by ją odbudować - obieca Budzyński a Magda, chyba pierwszy raz od dawna, uwierzy mężowi. 

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze