M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Kamil wścieknie się na pomysł wyjazdu do Ukrainy. Nie da rady odwieść Budzyńskiego od pomysłu - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-26 13:36

Kamil (Marcin Bosak) w 1705 odcinku "M jak miłość" nie będzie mógł uwierzyć, że Andrzej (Krystian Wieczorek) mówi poważnie i naprawdę chce jechać w środek wojny, by odnaleźć rodziców małej Nadii (Mira Fareniuk). Gryc oniemieje, ale otrząśnie się z szoku i natychmiast zacznie odwodzić kolegę od takiego ryzyka. W ostrych słowach skomentuje poczynania Andrzeja w 1705 odcinku "M jak miłość". Kamil wyczuje, że podczas wyjazdu na Ukrainę wydarzy się coś złego. Niestety, nie pomyli się... Gryc jako jedyny pozna sekret Andrzeja. Zobacz WIDEO z tej sceny z 1705 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil wie, że Andrzej żałuje zdrady, że zrobi wszystko, by odzyskać Magdę (Anna Mucha), ale do głowy by mu nie przyszło, że Budzyński zdecyduje się na szokujący ruch. W 1705 odcinku "M jak miłość" Gryc usłyszy od Budzyńskiego, że ten planuje wyjazd na wojnę do Ukrainy i oniemieje. 

- Mam jeszcze jedną sprawę w toku, kończę kasację i wyjeżdżam - zakomunikuje Andrzej podczas rozmowy w kancelarii. - O, a dokąd jedziesz? - zapyta Gryc. - Na Ukrainę... - powie Budzyński, a kolega prawie spadnie z kanapy. 

- Stary, przecież to jest jakieś kompletne wariactwo, przecież tam jest wojna! - wybuchnie Kamil, a mąż Magdy wyjaśni, że nie widzi innego wyjścia, skoro na miejscu nie udało mu się dość do informacji, czy rodzice Nadii (Mira Fareniuk) w ogóle żyją lub gdzie się znajdują. - To jest jakiś kompletny absurd co ty mówisz - zostanie przy swoim Kamil. 

Andrzej wyzna Kamilowi w 1705 odcinku "M jak miłość", że wyjeżdża na wojnę dla Magdy 

- Magda zamartwia się tą dziewczynką, a najgorsza jest niepewność czy jej rodzice żyją, czy nie. Nie możemy tego tak zostawić, musimy mieć pewność. Dla dziecka to jest potworna trauma. Nadia płacze na okrągło, Magda razem z nią, muszę coś z tym zrobić - przekaże rzeczowo Andrzej w 1705 odcinku "M jak miłość", ale Kamil nie da się przekonać.

- Ale co chcesz zrobić? Chcesz kulkę zarobić, co? Świetny pomysł! Cały świat tak zbawisz na pewno i Magdzie pomożesz i tej dziewczynce też - ostro skwituje pomysł Budzyńskiego Gryc. Niestety jego tłumaczenia i słowa na nic się zdadzą, bo jeszcze tego samego dnia Andrzej pojedzie do siedliska porozmawiać z Magdą. Czule się z nią pożegna.

Niebawem w "M jak miłość" wydarzy się nieoczekiwany dramat. Podczas misji Andrzeja w Ukrainie wydarzy się wypadek, a do Kamila zadzwoni obcy mężczyzna i powie o wypadku autobusu i ofiarach śmiertelnych. Gryc spakuje się i ruszy ratować Budzyńskiego. Magda dowie się prawdy o wyjeździe męża na Ukrainę i przysięgnie, że jeśli wróci cały i zdrowy, ona zapomni o zdradzie i dalej będą razem. 

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze