M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Andrzej po ataku Julii na Magdę usłyszy od żony jak bardzo mu współczuje - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-31 21:00

W 1705 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) nie powstrzyma Julii (Marta Chodorowska) przed atakiem na Magdę (Anna Mucha). Zbyt późno Budzyński odbierze wiadomość od kochanki, że Julia chce odwiedzić jego żonę w siedlisku w Grabinie i zobaczyć na własne oczy jak Magda buduje szczęście z nowym dzieckiem na jej nieszczęściu. Żałosna Malicka w 1705 odcinku "M jak miłość" nie ośmieli się skrzywdzić Magdy. Nie po tym jak żona Andrzeja złoży jej kondolencje po śmierci córki. Słowa, które Budzyński usłyszy od Magdy po wstrząsającym spotkaniu z Julią spotęgują tylko jego ból. Bo będzie mogła tylko współczuć Andrzejowi. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1705 odcinka "M jak miłość" oraz WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Atak Julii na Magdę w 1705 odcinku "M jak miłość" poprzedzi desperacki telefon Malickiej do Andrzeja. Ponieważ Budzyński nie będzie miał ochoty na rozmowę z byłą kochanką, zajęty przygotowaniami do wyjazdu na Ukrainę, nie odbierze od niej połączenia. Kolejne odtrącenie ze strony Andrzeja popchnie Julię w 1705 odcinku "M jak miłość" do rozpaczliwego czynu. Zażyje garść leków uspokajających, zapije je alkoholem i w stanie psychicznego obłędu odwiedzi Magdę w siedlisku. Andrzejowi na poczcie głosowej zostawi wiadomość, że chce zobaczyć jak jego żona buduje swoje szczęście na jej nieszczęściu.

Na widok Julii w opłakanym stanie Magda w 1705 odcinku "M jak miłość" zachowa spokój i klasę. Chociaż kochanka Andrzeja spróbuje ją sprowokować, zarzucając jej, że wykorzystuje małą Nadię, by odebrać jej mężczyznę. - Zrobiłaś to specjalnie, prawda? Wzięłaś ją, żeby przywiązać Andrzeja do siebie, żeby odciągnąć go ode mnie... Bałaś się, że go stracisz! I dlatego, dlatego to dziecko - oskarży "rywalkę" w 1705 odcinku "M jak miłość".

Magda spojrzy na nią z politowaniem i w 1705 odcinku "M jak miłość" powie Malickiej jak jest jej przykro, że straciła córkę. - Bardzo ci współczuje... Po tych słowach Julia odwróci się i odejdzie. Niedługo potem do siedliska dotrze Andrzej, który jeszcze w drodze do siedliska spróbuje ostrzec Magdę przed Julią. Nie zdąży jednak zapobiec temu spotkaniu. - Julia była? - zapyta z wypisanym na twarzy poczuciem winy.

- Była...

- Przepraszam cię, nie miałem pojęcia - Budzyński nie będzie wiedział jak odwrócić to, co się stało.

Nagle w 1705 odcinku "M jak miłość" Magda wspomni o śmierci dziecka Julii i Andrzeja, pierwszy raz od poronienia przez Malicką. - Spokojnie, dałam sobie radę. Nie rozmawialiśmy na ten temat, ale naprawdę współczuje wam waszej straty. Wam obojgu. Przyjmij moje kondolencje... - pełne szczerego współczucia słowa Magdy w 1705 odcinku "M jak miłość" poruszą Andrzeja do tego stopnia, że nie zdoła powiedzieć już nic więcej

M jak miłość. Opętana Julia wpadnie do siedliska Magdy. Oskarży ją, że odebrała jej Andrzeja
M jak miłość odcinek 1705 ZWIASTUN. Pożegnanie Magdy i Andrzeja przed wyjazdem na Ukrainę. Nie będzie potrafiła mu wybaczyć!
Najnowsze