M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: Wyjazd Łukasza do córki pokrzyżuje plany Ewy. Zabierze Patrycję i syna do Gruzji- ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-27 12:39

W 1704 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie już z dala od intryg Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth), która podstawiał mu seksowną pacjentkę Klaudię (Angelika Smyrgała), żeby zniszczyć jego związek z Patrycją (Alżbeta Lenska). Plan Ewy nie zadziała, bo Łukasz wyjedzie z Grabiny razem z ukochaną i ich synem Jasiem (Aleksander Cacko). Nagle Wojciechowski przypomni sobie, że ma jeszcze jedno dziecko, 2-letnią córkę Natalię. Dlatego w 1704 odcinku "M jak miłość" zabierze Patrycję i Jasia do Gruzji, by wreszcie poznały Natalkę i jej matkę, Katię (Joanna Jarmołowicz). Kalinowska jednak nie przestanie knuć. Poznaj szczegóły i zobacz WIDEO z 1704 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Łukasz i Patrycja w 1704 odcinku "M jak miłość" wyjadą z Grabiny do Gruzji gdzie razem z matką i ojczymem mieszka córka Wojciechowskiego, 2-letnia Natalia! Na jak długo i kiedy wrócą na wieś? Tego na razie nie wiadomo, ale wyjazd Łukasza za granicę, dłuższy urlop w przychodni z Lipnicy będą nie na rękę nie tylko Ewie Kalinowskiej, ale także Jerzemu Argasińskiemu (Karol Strasburger). Oboje knują bowiem jak rozdzielić Łukasza i Patrycję, Ewa obmyśliła intrygę, żeby Wojciechowskiego rozkochała w sobie pacjentka, podstawiona przez nią Klaudia.

Ale w 1704 odcinku "M jak miłość" nie wszystko pójdzie zgodnie z planem Kalinowskiej.  - Ten wyjazd do Gruzji Wojciechowskiego trochę nas przystopował, ale cierpliwości mój drogi... - przekaże Argasińskiemu jego bliska przyjaciółka. Ewa będzie niemal pewna, że Klaudia, która jest łudząco podobna do Patrycji, mogłaby nawet być jej młodszą siostrą, prędzej czy później uwiedzie Łukasza. Przecież zanim poznał żonę Argasińskiego zmieniał dziewczyny jak rękawiczki.

Mimo, że w 1704 odcinku "M jak miłość" nikt więcej nie wspomni o wyjeździe Łukasza z Patrycją i Jasiem do Gruzji, to może się domyślać, że spotkanie z byłą narzeczoną Wojciechowskiego, matką jego córki Natalii do najprzyjemniejszych nie będzie należało. Łukasz raczej rzadko odwiedza córkę, dla 2-letniej Natalii ojcem jest nowy mąż Katii, gruziński bandyta Igor (Oleg Bakhrutdinov). Trudno więc liczyć na to, że przyjmą Łukasza z nową rodziną z otwartymi ramionami.  Zwłaszcza, że Katia sporo wycierpiała przez Łukasza, długo łudziła się, że będą razem, że on ją pokocha i stworzą dla Natalki rodzinę.

M jak miłość, odcinek 1704: Marysia ośmieszona przez Ewę Kalinowską. Wbije jej szpilę na oczach Artura
M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze