M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: Barbara zaniemówi na widok Artura z Ewą Kalinowską! Randka Rogowskiego z szokującym finałem - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-25 9:16

W 1704 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) nie zdoła wykrztusić z siebie słowa, kiedy zobaczy zięcia Artura (Robert Moskwa) z seksowną, wystrojoną wspólniczką Ewą Kalinowską (Anna Kerth) na randce! Jak dojdzie do tego, że Rogowski w tajemnicy przed Marysią (Małgorzata Pieńkowska) umówi się z Ewą? Już raz wystawił zaufanie żony na próbę, a w 1704 odcinku "M jak miłość" będzie tylko gorzej. Barbara zszokowana widokiem Artura z inną kobietą utwierdzi się w podejrzeniach, że Ewa Kalinowska ma ochotę na męża Marysi. Ale za sekretną randką Rogowskiego będzie się kryło coś więcej. Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z tych scen z 1704 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Randka Artura z Ewą Kalinowską w 1704 odcinku "M jak miłość" będzie częścią planu wspólniczki Rogowskiego, że zniszczyć jego małżeństwo z Marysią, odebrać jej ukochanego męża. Szczegóły intrygi jako pierwszy pozna bliski przyjaciel Ewy, Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), który przerazi się słysząc jak Kalinowska chce rozegrać sprawy ze wspólnikiem z przychodni w Lipnicy. Co prawda Ewa sama boleśnie przekonała się czym jest zdrada męża, bo kilka lat temu Ryszard zostawił jej dla innych, ale teraz nie będzie miała skrupułów, żeby doprowadzić do ruiny szczęśliwy związek Rogowskich.

Artur w 1704 odcinku "M jak miłość" zaprosi Ewę na sekretną randkę

Jednego tylko Ewa w 1704 odcinku "M jak miłość" nie przewidzi, że Artur jest od niej sprytniejszy, doskonale zdaje sobie sprawę, że Kalinowskiej nie można ufać, że panoszy się w przychodni, wywyższa przed wszystkimi, bo ma w tym ukryty cel. Właśnie żeby odkryć co knuje Ewa, przejrzeć "wroga" nim będzie za późno w 1704 odcinku "M jak miłość" zgodzi się na sekretną randkę. Zastrzegając przed wspólniczką, że Marysia nie może się o tym dowiedzieć.

Wystrojona w kuszącą sukienkę Ewa w 1704 odcinku "M jak miłość" wparuje do gabinetu Rogowskiego w przychodni, żeby wiedział co może dostać w finale randki. Artur nawet nie będzie udawał, że jest nią zainteresowany. Zabierze za to Kalinowską na kolację w wyjątkowe miejsce, najsmaczniejsze w Grabinie. Do domu Mostowiaków!

Podejrzenia Barbary co do Ewy potwierdzą się  1704 odcinku "M jak miłość"

Na widok Artura z Ewą w 1704 odcinku "M jak miłość" Barbarze aż odbierze mowę. Stanie się dla niej jasne, że wspólniczka Rogowskiego tak łatwo nie odpuści, że zastawiła swoje sidła na męża Marysi i jej córka musi trzymać się na baczności. Oczywiście póki co Artur nie da Marysi żadnych powodów do zazdrości.

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
M jak miłość odcinek 1704 ZWIASTUN. Artur na randce z Ewą. Jagoda odnajdzie ojca?
Najnowsze