M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Marta ostrzeże Łukasza przed Klaudią! Przejrzy intrygę Argasińskiego i Ewy Kalinowskiej?

2023-01-22 22:17

W 1706 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) ponownie wpadnie w odwiedziny do Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz), a przy okazji dowie się, że obok jej syna zakręciła się atrakcyjna pacjentka. Klaudia (Angelika Smyrgała) od razu wyda jej się podejrzana, dlatego niezwłocznie ostrzeże przed nią syna i poprosi, by na nią uważał. W 1706 odcinku "M jak miłość" Marta będzie miała nosa, gdyż Klaudia faktycznie pozwoli sobie na coś więcej i zaprosi Łukasza na randkę! Czyżby Wojciechowska przejrzała brudną grę Argasińskiego (Karol Strasburger) i Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth). Sprawdźcie, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1706 odcinku "M jak miłość" Marta zjawi się w Grabinie, aby zwierzyć się Barbarze (Teresa Lipowska) z ostatnich miłosnych porażek. Wojciechowska nie będzie mogła ułożyć sobie życia, ani związać się na dłużej z innym facetem, ale przy okazji dowie się, że czarne chmury zawisły również nad związkiem Patrycji i Łukasza. Mimo iż, Marta nie pochwalała relacji syna ze zdecydowanie starszą przyjaciółką, która na dodatek była jeszcze żonata z nieobliczalnym Jerzym, próbującym nie raz zemścić się na Wojciechowskim, to z czasem zaakceptowała jego wybór, a nawet pomogła im być razem. Co prawda, Argasiński po uratowaniu życia przez Łukasza w końcu im odpuścił, ale jak tylko Marta w 1706 odcinku "M jak miłość" dowie się, że obok Wojciechowskiego zaczęła kręcić się atrakcyjna pacjentka, to od razu włączy jej się czerwona lampka!

W 1706 odcinku "M jak miłość" Wojciechowska postanowi ostrzec Łukasza przed Klaudią, której nagłe pojawienie się od razu wyda jej się podejrzane. Tym bardziej, że pacjentka będzie łudząco podobna do Patrycji, w czym Marta zacznie upatrywać jakiś spisek, dlatego poprosi syna, aby szczególnie na nią uważał. Słowa Wojciechowskiej w 1706 odcinku "M jak miłość" okażą się prorocze, gdyż pacjentka kolejny raz zjawi się w klinice i znów będzie robiła wszystko, aby uwieść Łukasza i doprowadzić do zdrady, zgodnie z podstępnym planem, jaki zleciła jej Kalinowska w porozumieniu z Argasińskim. Tyle, że tym razem Klaudia pozwoli już sobie na zdecydowanie więcej i jeszcze bardziej zmniejszy między nimi dystans niż tylko poprzez przejście na ty!

W 1706 odcinku "M jak miłość" Klaudia zjawi się u Łukasza na kolejnym masażu. Oczywiście, pacjentka będzie bardzo dobrze spełniać się w swojej roli i udawać ból, a przy okazji ponownie zacznie opowiadać rehabilitantowi nieco więcej o swoim życiu prywatnym, które załamało się po nagłym rozstaniu z narzeczonym. Jednak w 1706 odcinku "M jak miłość" Klaudia posunie się już nieco dalej i niczym na wzór Ewy, która za plecami Marysi (Małgorzata Pieńkowska) próbowała wyciągnąć Artura (Robert Moskwa) na randkę, zrobi dokładnie to samo! Po skończonym zabiegu pacjentka zaproponuje Łukaszowi spotkanie, ale jak możemy przypuszczać z ust Wojciechowskiego tak jak i Rogowskiego najpewniej padnie nie! A to wszystko dlatego, że obaj będą szalenie zakochani w swoich partnerkach i nie pozwolą tego zniszczyć, nawet gdy na horyzoncie pojawi się atrakcyjna kobieta, walcząca o ich względy!

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Najnowsze