M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Wielka radość u Zduńskich. Franka bohaterką. Kinga i Piotrek podziękują jej za uratowanie Pawła - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-20 15:05

W 1702 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) wróci do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), gdzie będzie na nią czekało huczne powitanie. Nie tylko szwagierka, ale także Paweł (Rafał Mroczek) i Piotrek (Marcin Mroczek) uczczą bohaterki wyczyn Franki, która uratowała mężowi życie, zasłoniła go własnym ciałem przed strzałem. Rodzina Pawła w 1702 odcinku "M jak miłość" podziękuje France za jej odwagę. Z tej okazji Zduńska zdmuchnie także świeczkę na torcie i pomyśli sobie życzenia, które od dawna jest jej niespełnionym marzeniem. Chodzi o dziecko z Pawłem? Zobacz WIDEO z tej sceny z 1702 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Franka w 1702 odcinku "M jak miłość" wciąż nie dojedzie do siebie po postrzale, ręka żony Pawła nadal będzie niesprawna, a rehabilitacja nie przyniesie spodziewanych efektów. Ponieważ France będzie groziło trwałe kalectwo, Zduńscy zwrócą się po pomoc do wybitnego ortopedy, Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel). To z jego ust w 1702 odcinku "M jak miłość" Franka usłyszy straszną diagnozę o czekającej ją kolejnej operacji. Ale nie będzie innego wyjścia, jeśli Zduńska chce jeszcze kiedyś żyć normalnie, odzyskać sprawność i ruszać ręką jak dawniej.

Po tragedii jaka spotkała Pawła i Frankę w 1702 odcinku "M jak miłość" drudzy Zduńscy, Kinga i Piotrek, postanowią choć na chwile zapomnieć o przykrych przeżyciach. Z okazji powrotu Franki do bistro, gdzie rozegrały się dramatyczne sceny po strzelaninie, urządzą jej małe przyjęcie powitalne. Z hukiem przywitają ją nie tyko Zduńscy, ale także Ala (Alicja Ostolska) i stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk). Na jej cześć odśpiewają "Sto lat", bo będzie przecież co świętować. - Ale ja nie mam urodzin!

- Wiemy, że nie masz urodzin, ale chcieliśmy cię w taki wyjątkowy sposób przywitać i podziękować ci... - zauważy Kinga, a Franka w 1702 odcinku "M jak miłość" z trudem powstrzyma łzy wzruszenia. - Uwielbiam Was!

- No to co, dmuchaj teraz świeczkę i pomyśl życzenie - zarządzi Ala. W tym momencie Franka w 1702 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że za niespodzianką stoi także jej mąż, w obronie którego mogła przecież zginąć.  - Nie no, czy wy żeście powariowali, naprawdę? Paweł i ty o tym wiedziałeś? I nic mi nie powiedziałeś? Ty draniu!

- Co z tym życzeniem?

- No dobrze, ale naprawdę nie wiem co mam sobie życzyć, bo już wszystko mam... - zapewni Franka, lecz w 1702 odcinku "M jak miłość" to będzie nie do końca prawda. Przecież marzy o tym, żeby zajść w ciążę, urodzić Pawłowi dziecko, a także odzyskać sprawność w ręce. - Chociaż jedno... - doda Ala, a Franka dmuchając świeczkę pomyśli o największym niespełnionym pragnieniu.

M jak miłość. Huczny powrót Franki do bistro po strzelaninie. Zduńscy podziękują jej za uratowanie Pawła
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany