M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Powrót syna Franki! Obwieści Pawłowi, że Lewiccy wracają i chce spotkać się z Adamem - ZDJĘCIA

2023-01-19 9:24

Powrót Adama (Liam Culbreth) do "M jak miłość"! Taką informację przekaże Franka (Dominika Kachlik) zaszokowanemu Pawłowi (Rafał Mroczek). Chłopiec zniknął z życia góralki, a Lewiccy nie chcieli, by syn zbliżał się zanadto do biologicznej matki. Góralka bardzo przeżywała to, że Adam nie ma pojęcia kim jest, chociaż trudno się dziwić, skoro ponad 10 lat temu zostawiła go w USA pod opieką Marty (Natalia Sikora) i Karola (Konrad Marszałek). W 1702 odcinku "M jak miłość" Franka z radością ogłosi ponowne spotkanie z synem.

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Franka odzyska syna w "M jak miłość"? Kiedy ona i Paweł pójdą do szpitala na konsultację postrzelonej ręki, góralka odbierze telefon od zmartwionej Marty. Przypomnijmy, że Adam wyjechał z Lewickimi do USA, a oni nie życzyli sobie kontaktu kobiety z chłopcem, którego ponad 10 lat temu oddała im pod opiekę i to oni tak naprawdę są jego rodzicami i zajmują się nim na co dzień. Góralka przełknęła jakoś gorycz po poznaniu osobiście dziecka, a potem po wyjeździe Marty i Karola. Mieli jej raportować, jak do tej pory, jak czuje się Adam i czy wszystko w porządku. Raczej mało kto spodziewałby się, że Adam wróci do Warszawy, ale właśnie taką informację poda w 1702 odcinku "M jak miłość" Franka. 

Syn Franki przyjedzie do Polski. Zduńska poprosi Pawła, by się z nim spotkali 

Okaże się, że Lewickich dojdą słuchy o tym, że Franka zachowała się jak prawdziwa bohaterka i zasłoniła swoim ciałem Pawła, kiedy ten znalazł się "na muszce" bandyty Ethana (Paweł Roman). Martę wzruszy zachowanie zduńskiej, więc zadzwoni do niej zapytać się o samopoczucie. Kiedy się rozłączy, wytłumaczy pawłowi, że dzwoniła Marta. 

- Stryj im powiedział, przesyłają pozdrowienia i myślą o mnie - powie Franka do męża, ale on nie będzie zachwycony. - Chyba przyjadą na Boże Narodzenie - powie góralka. - Adam też? - zapyta się Zduński z nieufnością. - Tak, wszyscy w trójkę - potwierdzi kobieta. - Pytała czy będziemy się chcieli z nimi spotkać, tak jak jak wcześniej ustalaliśmy... - dopowie Zduńska. - Chcesz? - zapyta się Paweł, a żona potwierdzi. - Bardzo - odpowie kobieta, a Paweł, mimo że wyraźnie zmieszany, zgodzi się na spotkanie z Adamem. Po postrzale będzie robił wszystko, by uszczęśliwić kobietę. W końcu to ona poświęciła swoje zdrowie, by ratować jego. 

Póki co nie wiadomo jeszcze, kiedy Adam pojawi się w Polsce i czy na pewno zostanie to pokazane w którymś z następnych odcinków "M jak miłość". 

M jak miłość. Franka i Paweł wybudują dom w Grabinie. Po postrzale Zduńska nie odzyska sprawności?
Najnowsze