M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Franka i Paweł po postrzale wezmą się za dziecko. W końcu będzie przełom - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-18 11:16

Sprawa dziecka Zduńskich powróci w 1702 odcinku "M jak miłość". Franka (Dominika Kachlik) pragnie zostać matką, a po postrzale w rękę, która pozostanie niesprawna, góralka znów wróci do tematu ciąży. Paweł (Rafał Mroczek) w 1702 odcinku "M jak miłość" bardzo zmartwi się losem żony, a sprawy potomka odłoży na bok. Góralka jednak nie odpuści i będzie chciała dążyć do tego, żeby jak najszybciej urodzić synka lub córeczkę. Czy parze uda się wreszcie spełnić największe marzenie? Pojawi się duży przełom w ich życiu.

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku "M jak miłość" Franka i Paweł wrócą do tematu dziecka. Góralka cierpi na endometriozę, przeszła nawet zabieg w szpitalu, ale wydarzenia w bistro spowodowały, że plany związane z dzieckiem, odeszły na dalszy plan. Zduńska ochroniła męża przed kulką z pistoletu Ethana (Paweł Roman) i przez to musiała przejść operację w szpitalu, a dalszą rehabilitacją zajmie się Olek (Maurycy Popiel). Niestety kobieta boleśnie odczuje konsekwencje postrzału, chociaż ani na chwilę nie pożałuje, że obroniła Pawła. Codzienne trudności będą jej sprawiać trudność. - Czuję się jak totalna łamaga - oznajmi smutno Zduńska w 1702 odcinku "M jak miłość". - Ta rehabilitacja idzie tak powoli. Jeszcze Kinga potrzebuje mnie w bistro, a ja... (...) Paweł ja nie mogę tak nic nie robić, ja oszaleję w domu - oznajmi kobieta w 1702 odcinku "M jak miłość", a mąż zgodzi się zabrać ją do bistro, gdzie cała ekipa podziękuje jej za uratowanie Pawła i okaże dużą wdzięczność za to co zrobiła. 

Franka uprze się na dziecko w 1702 odcinku "M jak miłość"

Mimo że góralka odczuje poważne dolegliwości przez unieruchomioną rękę, nie podda się w walce o dziecko. Paweł zaopiekuje się nią najlepiej jak może, ale ona nie podda się i szybko przypomni mu o najważniejszym marzeniu. Niczego innego nie pragnie tak bardzo, jak dziecka. Wieczorem w 1702 odcinku "M jak miłość", po małej imprezie w bistro, zapewni męża, że nie może się trapić jej stanem zdrowia.

- Gdybym jeszcze raz była w tamtej sytuacji, zrobiłabym dokładnie tak samo. Życie bez ciebie nie miałoby sensu - oznajmi szczerze Franka w 1702 odcinku "M jak miłość". - A teraz muszę szybko wrócić do formy - powie zdeterminowana góralka i przybliży się do męża. - Słyszałam, że bez seksu nie ma dzieci, myślisz, że to prawda? - kokieteryjnie zapyta się góralka. - Myślę, że coś w tym jest - szepnie Zduński i namiętnie pocałuje żonę. Zajmą się kwestią ciąży w praktyce. Kto wie, może już niedługo przyjdzie na świt nowy członek rodziny Zduńskich? 

M jak miłość. Franka i Paweł wybudują dom w Grabinie. Po postrzale Zduńska nie odzyska sprawności?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze