M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Olek przekaże Anecie nowe wieści o kochanku Lilki. Policja namierzy Ethana? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-23 20:15

W 1702 odcinku "M jak miłość" Ethan (Paweł Roman), który strzelał do Franki (Dominika Kachlik) i chciał wywieźć Lilkę (Monika Mielnicka) z Polski znów da o sobie znać! Niebezpieczny kochanek Lilki wyśle do niej kolejne pogróżki, że dopadnie Mateusza (Krystian Domagała), bo wie na którym statku pływa Mostowiak. Chwile grozy w 1702 odcinku "M jak miłość" przeżyją też Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel), bo przecież Lilka jest nianią ich syna. Do tego Chodakowska podpuści ją jak załatwić Ethana raz na zawsze. Do akcji wkroczy policja, a Olek zrobi wszystko, by chronić swoją rodzinę. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1702 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w 1702 odcinku "M jak miłość" nieobliczalny bandyta Ethan przestanie być zagrożeniem dla Lilki i Chodakowskich, których synem opiekuje się była żona Mateusza? Kolejne pogróżki Ethana doprowadzą do tego, że koszmar Lilki nie skończy się tak łatwo. Ponieważ Aneta nie będzie mogła bezczynnie patrzeć jak kochanek rozgrywa Lilkę, postanowi działać. Uknuje przeciwko Ethanowi niebezpieczną intrygę, podpuści Lilkę, żeby okłamała go, że zaniesie na policję pendrive'a z danymi z jego komputera, nielegalnymi transakcjami za zakup broni, lewymi kontaktami. 

W 1702 odcinku "M jak miłość" Aneta nie przewidzi tylko jednego - co będzie jak Ethan przyjedzie do Polski, by odebrać od Lilki pendrive, co wtedy spotka nie tylko ją, ale całą rodzinę Chodakowskich. Dopiero Olek uświadomi żonie, że popełniła niebezpieczny błąd. Ale będzie już za późno.

- Zachowałam się jak kompletna idiotka. Przecież ten facet to jest nieobliczalny szaleniec. Nie wiem, Borys uwielbia Lilkę, ja też ją lubię, ale w tej sytuacji chyba nie możemy pozwolić, żeby się nim dalej opiekowała... - przyzna skruszona Aneta.

Tymczasem Lilka w 1702 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się z Mateuszem, by dowiedzieć się czy Ethan mówił prawdę, że znalazł statek Mostowiaka. Odetchnie z ulgą, że kochanek kolejny chciał rozegrać ją na własnym warunkach. Z kolei Olek uświadomi Anecie, że ani ona, ani Lilka nie muszą się już bać Ethana, bo on trzyma rękę na pulsie, współpracuje z policją, która już namierza psychopatę.

Do tego w 1702 odcinku "M jak miłość" okaże się, że do akcji włączył się także Marcin (Mikołaj Roznerski), najlepszy detektyw w Warszawie.

- Po całym tym incydencie u Kingi w bistro, ja rozmawiałem z policją, poprosiłem Marcina, żeby prześwietlił tego gościa. On jest poszukiwany przez Interpol. Jeżeli on sobie tak beztrosko dzwoni do Lilki, to pomyśl ile innych śladów zostawia. Przecież oni już na pewno namierzyli ten telefon. Lada chwila gościa zawiną i będzie po wszystkim - pocieszy żonę Olek w 1702 odcinku "M jak miłość".

Chodakowski w 1702 odcinku "M jak miłość" uzna też, że Lilka nie stanowi zagrożenia dla ich syna. -A gdybym miał jakiekolwiek wątpliwości co do bezpieczeństwa Borysa, to sorry, ale z całą sympatią Lilka by u nas już nie pracowała... - przekaże Anecie.

M jak miłość odcinek 1702 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku. Aneta ostatnią nadzieją!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze