M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1703: Pijany Olek zatańczy przed Anetą. Po alkoholu puszczą mu hamulce - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-24 22:01

Olek (Maurycy Popiel) w 1703 odcinku "M jak miłość" da popis po alkoholu! Skłóci się z Anetą (Ilona Janyst), która zarzuci mężowi, że przestała mu się podobać, a on nie zareaguje w odpowiedni sposób i zacznie się awantura. Chodakowska zauważy, że ostatnimi czasy lekarz nie liczy się z jej zdaniem i tym bardziej odechce jej się rozmowy z ukochanym. W 1703 odcinku "M jak miłość" Olek tak się zmartwi całą sytuacją, że sięgnie po alkohol i kompletnie pijany pokaże się w domu. Zacznie tańczyć i szaleć jak nigdy. Zobacz WIDEO z tych scen z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1703 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Olek pokłóci się z Anetą w 1703 odcinku "M jak miłość", a żona poczuje się odtrącona i nieatrakcyjna. Zarzuci ukochanemu, że nie podoba mu się po ciąży, a wszystko przez jeden komentarz lekarza, który tak naprawdę szaleje za swoją ukochaną. Bezwzględna Chodakowska nie przyjmie jednak żadnych tłumaczeń i obrazi się na całego. Prywatny spór przeniesie tez do pracy, gdzie zarzuci, że Olek nie liczy się z jej opina lekarską. Mało tego, w szpitalu Aneta przyuważy, jak mąż komplementuje Laurę (Klaudia Kulinicz), co ostatecznie wyprowadzi ją z równowagi. 

- Olek, posłuchaj, wiesz, że mam kompleksy, że się fatalnie ze sobą czuję, a ty zamiast mnie wesprzeć to się naśmiewasz, a teraz jeszcze to! - wybuchnie Chodakowska w gabinecie męża i nie pomogą tłumaczenia, że Olek nie podrywał Laury, a jedynie ją pocieszał.

- (...) Przestań my mydlić oczy, ty mnie w ogóle nie traktujesz poważnie... Spojrzałeś kiedyś na ten plan leczenia, który ci przyniosłam? - zapyta zdenerwowana kobieta i zobaczy, że mąż nie poświęcił chwili na przeczytanie dokumentacji. - No, wiedziałam, w ogóle nie liczysz się z moim zdaniem - powie i wyjdzie. 

Olek upije się w 1703 odcinku "M jak miłość" i zacznie zaleć po alkoholu

Olek w 1703 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia, co robić z humorami Anety i jak odkręcić słowa, które się jej nie spodobały. Porozmawia nawet z Marcinem (Mikołaj Roznerski), by brat pomógł mu nieco w całej sytuacji. Chodakowski ostatecznie zdecyduje się na proste, chociaż niezbyt odpowiedzialne rozwiązane. Utopi smutki i troski w alkoholu.

W 1703 odcinku "M jak miłość" Marcin odprowadzi pijanego brata do domu, gdzie Anecie nie przejdzie zły humor. Olek spróbuje ją rozbawić, rozczochrany i pijany puści muzykę z telefonu i zacznie tańczyć. W końcu Chodakowska się ugnie i rozbawi ją szaleństwo męża do tego stopnia, że da się porwać "na parkiet". Olek wyjaśni żonie, że bardzo ją kocha, a na badania zerknął i przyznaje jej rację. Kryzys w małżeństwie zostanie zażegnany. Przynajmniej na jakiś czas. 

M jak miłość. Olek podpadnie Anecie. Odstawi przed nią niezły popis tańca po pijaku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany