M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1703: Pijany Olek zatańczy przed Anetą. Po alkoholu puszczą mu hamulce - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-24 22:01

Olek (Maurycy Popiel) w 1703 odcinku "M jak miłość" da popis po alkoholu! Skłóci się z Anetą (Ilona Janyst), która zarzuci mężowi, że przestała mu się podobać, a on nie zareaguje w odpowiedni sposób i zacznie się awantura. Chodakowska zauważy, że ostatnimi czasy lekarz nie liczy się z jej zdaniem i tym bardziej odechce jej się rozmowy z ukochanym. W 1703 odcinku "M jak miłość" Olek tak się zmartwi całą sytuacją, że sięgnie po alkohol i kompletnie pijany pokaże się w domu. Zacznie tańczyć i szaleć jak nigdy. Zobacz WIDEO z tych scen z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1703 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Olek pokłóci się z Anetą w 1703 odcinku "M jak miłość", a żona poczuje się odtrącona i nieatrakcyjna. Zarzuci ukochanemu, że nie podoba mu się po ciąży, a wszystko przez jeden komentarz lekarza, który tak naprawdę szaleje za swoją ukochaną. Bezwzględna Chodakowska nie przyjmie jednak żadnych tłumaczeń i obrazi się na całego. Prywatny spór przeniesie tez do pracy, gdzie zarzuci, że Olek nie liczy się z jej opina lekarską. Mało tego, w szpitalu Aneta przyuważy, jak mąż komplementuje Laurę (Klaudia Kulinicz), co ostatecznie wyprowadzi ją z równowagi. 

- Olek, posłuchaj, wiesz, że mam kompleksy, że się fatalnie ze sobą czuję, a ty zamiast mnie wesprzeć to się naśmiewasz, a teraz jeszcze to! - wybuchnie Chodakowska w gabinecie męża i nie pomogą tłumaczenia, że Olek nie podrywał Laury, a jedynie ją pocieszał.

- (...) Przestań my mydlić oczy, ty mnie w ogóle nie traktujesz poważnie... Spojrzałeś kiedyś na ten plan leczenia, który ci przyniosłam? - zapyta zdenerwowana kobieta i zobaczy, że mąż nie poświęcił chwili na przeczytanie dokumentacji. - No, wiedziałam, w ogóle nie liczysz się z moim zdaniem - powie i wyjdzie. 

Olek upije się w 1703 odcinku "M jak miłość" i zacznie zaleć po alkoholu

Olek w 1703 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia, co robić z humorami Anety i jak odkręcić słowa, które się jej nie spodobały. Porozmawia nawet z Marcinem (Mikołaj Roznerski), by brat pomógł mu nieco w całej sytuacji. Chodakowski ostatecznie zdecyduje się na proste, chociaż niezbyt odpowiedzialne rozwiązane. Utopi smutki i troski w alkoholu.

W 1703 odcinku "M jak miłość" Marcin odprowadzi pijanego brata do domu, gdzie Anecie nie przejdzie zły humor. Olek spróbuje ją rozbawić, rozczochrany i pijany puści muzykę z telefonu i zacznie tańczyć. W końcu Chodakowska się ugnie i rozbawi ją szaleństwo męża do tego stopnia, że da się porwać "na parkiet". Olek wyjaśni żonie, że bardzo ją kocha, a na badania zerknął i przyznaje jej rację. Kryzys w małżeństwie zostanie zażegnany. Przynajmniej na jakiś czas. 

M jak miłość. Olek podpadnie Anecie. Odstawi przed nią niezły popis tańca po pijaku
Najnowsze