M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Zaskakująca propozycja pacjentki Łukasza. Tak zacznie się romans z Klaudią? - ZDJĘCIA

2023-01-17 20:01

W 1701 odcinku "M jak miłość" w przychodni w Lipnicy ponownie zjawi się Klaudia (Angelika Smyrgała). Podstawiona przez Ewę pacjentka zacznie błagać Łukasza (Jakub Józefowicz) o kolejny masaż i będzie tak dobrze grać, że Wojciechowski zgodzi się ją przyjąć, mimo iż nie będzie umówiona. Wówczas w 1701 odcinku "M jak miłość" Klaudia postanowi przystąpić do akcji i zacznie uwodzić Łukasza! Atrakcyjna pacjentka wyjdzie nawet ze śmiałą propozycją i tak zbajeruje ukochanego Patrycji (Alżbeta Lenska), że na nią przystanie! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1701 odcinku "M jak miłość" chory plan Kalinowskiej i Argasińskiego (Karol Strasburger) nabierze tempa i zacznie przynosić już pierwsze rezultaty. Przypomnijmy, że Ewa jak tylko dowiedziała się o odejściu Patrycji do Łukasza, zaproponowała Jerzemu, że pomoże mu się zemścić nie tylko na Wojciechowskim, ale również na jego byłej żonie. Wspólniczka Argasińskiego próbowała mu wmówić, że Patrycja także jest winna rozpadowi ich małżeństwa i zasługuje na nauczkę. W pierwszej chwili Jerzy nie chciał się na to zgodzić, ale gdy Olek (Maurycy Popiel) zdecydował się z powrotem zatrudnić Łukasza w klinice, to również zapragnął zemsty i dał Ewie zielone światło. Kalinowska od razu przystąpiła do akcji i podstawiła kochankę Łukasza, która już w 1701 odcinku "M jak miłość" zacznie realizować swoje zadanie.

W 1701 odcinku "M jak miłość" Klaudia ponownie zjawi się w przychodni i zacznie błagać Łukasza o pomoc. Pacjentka zacznie się skarżyć na potworne bóle i poprosi rehabilitanta, aby przyjął ją nieco wcześniej niż byli umówieni, na co Wojciechowski oczywiście się zgodzi. Tym bardziej, że chwilę wcześniej zjawi się u niego sama Kalinowska i pochwali go za przypływ zadowolonych pacjentów, który rehabilitant będzie chciał utrzymać, dlatego zajmie się także Klaudią. W 1701 odcinku "M jak miłość" podstawiona pacjentka nie będzie marnować czasu i od razu zacznie uwodzić Łukasza. Atrakcyjna brunetka zwierzy mu się ze smutnego rozstania z narzeczonym, po czym niby przypadkiem złapie Wojciechowskiego za rękę i zawiesi na nim wzrok na nieco dłużej, przy okazji doskonale udając ból pleców.

- Tutaj boli panią? - zaniepokoi się Łukasz.

Wtedy w 1701 odcinku "M jak miłość" Klaudia postanowi pójść o krok dalej i wyjdzie z zakasującą propozycją. Pacjentka zaproponuje, aby nieco skrócili między sobą dystans, gdyż da rehabilitantowi jasno do zrozumienia, że czuje się w jego towarzystwie bardzo dobrze. Oczywiście, Wojciechowski w pierwszej chwili nie odczyta jej prawdziwych intencji i zgodzi się przejść z dziewczyną na ty, ale chwilę później w 1701 odcinku "M jak miłość" Artur ostrzeże go, że może się za tym kryć coś więcej!

- Wiesz co, mam taką propozycję. Może przejdźmy na ty? Ja naprawdę, kiedy tutaj przychodzę, czuję się, jakbym była u przyjaciela. No jesteś życzliwym człowiekiem, pomagasz mi - zaproponuje Klaudia.

- Dobrze, czyli tutaj cię boli? - zgodzi się Wojciechowski.

M jak miłość odcinek 1701 ZWIASTUN. Marysia zarzuci Arturowi konszachty z Ewą. Magda przygarnie Nadię po śmierci rodziców
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze