M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Argasiński przyjmie propozycję Ewy Kalinowskiej! Łukasz zapłaci za rozbicie rodziny – ZDJĘCIA

2023-01-10 22:09

W 1700 odcinku „M jak miłość” Argasiński (Karol Strasburger) zdecyduje się skorzystać z propozycji wspólniczki Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth). Jerzy zgodzi się na chory plan Kalinowskiej, który będzie miał na celu rozbicie związku Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz). W 1700 odcinku „M jak miłość” Ewa pochwali decyzję ordynatora i postanowi od razu przystąpić do działania! Kalinowska zatrudni w przychodni Rogowskich atrakcyjną Klaudię (Angelika Smyrgala), która będzie miała uwieść Wojciechowskiego i dać słoną nauczkę Argasińskiej! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1700 odcinku „M jak miłość” Argasiński podejmie kolejną próbę zniszczenia związku Patrycji i Łukasza, ale tym razem postanowi zrobić to rękami swojej wspólniczki Ewy! Jerzy nie pogodzi się z decyzją nowego ordynatora Olka (Maurycy Popiel) o przywróceniu Wojciechowskiego do pracy w jego klinice i choć pochwali decyzję Chodakowskiego, to w głębi serca nigdy się z nią nie pogodzi i postanowi zemścić się na kochanku byłej żony. W 1700 odcinku „M jak miłość” Argasiński postanowi skorzystać z propozycji swojej wspólniczki Ewy i wcielić w życie jej chory plan rozdzielenia Patrycji i Łukasza, na którym ucierpi nie tylko Wojciechowski, ale również i Argasińska, czego do tej pory Jerzy starał się ustrzec!

W 1700 odcinku „M jak miłość” Argasiński skontaktuje się z Kalinowską, która od razu domyśli się, że Jerzy postanowił skorzystać z jej oferty. Oczywiście, podejrzenia Ewy okażą się rzeczywistością i ordynator faktycznie zgodzi się na podstawienie do kliniki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) Rogowskich dziewczyny podobnej do Patrycji, która będzie miała na celu uwieść Łukasza!

- Przemyślałeś moją propozycję? - zacznie Ewa.

- Tak i postanowiłem ją przyjąć - zgodzi się Jerzy.

Wtedy w 1700 odcinku „M jak miłość” Kalinowska znów zacznie grać na emocjach Argasińskiego i wmówi mu, że podjął dobrą decyzję. Ewa da ma jasno do zrozumienia, że za koniec jego małżeństwa nie odpowiada jedynie Łukasz, ale również i Patrycja, w związku z czym także i ona powinna ponieść tego konsekwencje i cierpieć tak samo jak on!

- Rozbicie rodziny nikomu nie powinno ujść na sucho - uzna Kalinowska.

Wspólniczka Argasińskiego w 1700 odcinku „M jak miłość” nie będzie marnować czasu i od razu postanowi przystąpić do działania. Kalinowska znajdzie dziewczynę podobną do Patrycji i natychmiast postanowi ściągnąć ją do przychodni. Ewa da Klaudii jasne wskazówki jak ma postępować wobec Łukasza i już w 1700 odcinku „M jak miłość” podstawi pacjentkę pod gabinet Wojciechowskiego. Klaudia już na wstępie zacznie wywiązywać się ze swojej roli i będzie uwodzić Łukasza, ale czy ostatecznie uda jej się doprowadzić do zdrady i zniszczyć związek Argasińskiej i Wojciechowskiego? Tego przekonamy się już niebawem!

M jak miłość. Wspólniczka Artura Rogowskiego szpiegiem Argasińskiego! Zniszczy Łukasza?
Najnowsze