M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Argasiński z pomocą wspólniczki Ewy załatwi Patrycję i Łukasza! Chory plan Kalinowskiej - ZDJĘCIA

2023-01-02 9:42

W 1696 odcinku „M jak miłość” Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) ponownie spotka się z nową wspólniczką Ewą (Anna Kerth), która odkryje jego kłamstwo! Kalinowska dowie się, że Argasiński oszukał ją w sprawie Łukasza (Jakub Józefowicz), bo tak naprawdę wstyd było mu przyznać, że Wojciechowski odbił mu Patrycję (Alżebta Lenska). W 1696 odcinku „M jak miłość” Ewa doskonale zrozumie Jerzego i zaproponuje mu pomóc! Wyrachowana Kalinowska przekona Argasińskiego, że powinien szukać zemsty nie tylko na Łukaszu, ale i Patrycji i będzie już miała ku temu plan! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku „M jak miłość” Ewa Kalinowska odkryje największy sekret Argasińskiego i wreszcie zrozumie, dlaczego Argasiński polecił jej przejęcie przychodni Artura (Robert Moskwa) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska) Rogowskich, w której pracuje Łukasz. Wówczas Jerzy ostrzegł nową wspólniczkę przed Wojciechowskim i próbował przekonać ją, że jest on nieprofesjonalnym rehabilitantem, na którego notorycznie skarżą się pacjenci, ale okaże się to jedyną wielką pomyłką! W 1696 odcinku „M jak miłość” Kalinowska zrozumie, że Argasiński ją oszukał, bo wszyscy pacjenci nie mogą nachwalić się Łukasza, a co więcej przyjeżdżają specjalnie do niego na zabiegi aż z Warszawy i szybko odkryje, że niechęć profesora wobec Wojciechowskiego leży zupełnie w czymś innym!

W 1696 odcinku „M jak miłość” Ewa już będzie wiedziała, że Łukasz odbił Jerzemu Patrycję, z którą stworzył dom i wychowuje syna Jasia (Aleksander Cacko). Kalinowska nakryje ich w przychodni i w taki sposób dowie się, że są razem, a Argasiński próbował to przed nią zataić. Wspólniczka nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego profesor nie był z nią szczery i natychmiast postanowi to z nim wyjaśnić. W 1696 odcinku „M jak miłość” Ewa skontaktuje się z Jerzym i poprosi go o spotkanie, na które Argasiński oczywiście się zgodzi, ale nawet przez myśl mu nie przejdzie, że Kalinowska już odkryje jego tajemnicę, a z jej ukrywania wcale nie będzie zadowolona!

W 1696 odcinku „M jak miłość” Ewa okaże Jerzemu wsparcie i przyzna, że doskonale go rozumie, bo sama znalazła się w podobnej sytuacji. Wówczas Kalinowska otworzy się przed Argasińskim i wyjawi mu, w jaki sposób zemściła się na mężu, po tym jak ją zostawił i namówi profesora, aby tak samo zachował się wobec Patrycji. Jednak Argasiński nie będzie chciał mścić się na swojej byłej żonie, a jedynie na jej kochanku, ale Kalinowska nie odpuści i da mu jasno do zrozumienia, że Argasińska również powinna za to zapłacić!

- Tak naprawdę dokładnie wiem, co czujesz. Po tym jak Ryszard zostawił mnie 2 lata temu dla młodszej, na tyle, na ile mogłam i byłam w stanie, zrobiłam z jego życia piekło – pochwali się Ewa.

- Tak, z tym, że ja nie chcę skrzywdzić Patrycji – przyzna Jerzy.

- Sentyment, a może warto byłoby jej uświadomić, jaki zrobiła błąd wiążąc się z młodszym o kilkanaście lat nawet nie mężczyzną tylko chłopakiem, nieodpornym na pokusy, dość przystojnym. Widzę, jak podoba się pacjentkom – podejdzie go.

- Do czego zmierzasz? – zainteresuje się.

Wówczas w 1696 odcinku „M jak miłość” Kalinowska będzie miała już gotowy plan zemsty również na Argasińskiej! Ewa pokaże Jerzemu zdjęcia kobiet i poprosi go, aby wybrał tą, która najbardziej przypomina Patrycję, aby mogła ona uwieść Łukasza i doprowadzić do zdrady! Oczywiście, początkowo Argasiński nie zgodzi się na pomysł wspólniczki, ale z każdą chwilą coraz bardziej zacznie on mu się podobać!

- Przejrzyj te zdjęcia. Zobacz, która z nich jest najbardziej podobna do Patrycji – zaproponuje Kalinowska.

- Nie, nie no to nie wchodzi w grę – uzna Argasiński.

- Jak uważasz, ale przemyśl to. Przede mną niczego nie musisz udawać. Ja wszystko rozumiem. Wiem, co czujesz, a zemsta jest słodka. Jeśli się uda, będziesz mi winien przysługę profesorze – wspólniczka tak łatwo nie odpuści.  

M jak miłość. Wspólniczka Artura Rogowskiego szpiegiem Argasińskiego! Zniszczy Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze