M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Olek zatrudni Łukasza za plecami Argasińskiego! Odkryje ich spisek i ostro się zemści – ZDJĘCIA

2023-01-16 22:02

W 1700 odcinku "M jak miłość" w klinice pojawi się poważny problem z nową fizjoterapeutką. Popełni poważny błąd, przez co Olek (Maurycy Popiel) zacznie rozważać nawet jej zwolnienie, ale nie będzie miał kim jej zastąpić. Wtedy w 1700 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) zasugeruje mężowi, że powinien uśmiechnąć się do Łukasza (Jakub Józefowicz), ale Olek będzie bał się reakcji Jerzego (Karol Strasburger). Jednak ostatecznie Chodakowski postanowi pójść za radą żony i zaproponuje Wojciechowskiemu pracę za plecami Argasińskiego, ale profesor i tak się o wszystkim dowie i zapowie zemstę! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1700 odcinku "M jak miłość" nowa fizjoterapeutka, która zajmie miejsce Łukasza w dawnej klinice Argasińskiego, nie najlepiej będzie spisywać się ze swojej roli. Dziewczyna źle rozpozna diagnozę, przez co o mały włos nie skrzywdzi pacjenta, który w łatwy sposób będzie w stanie udowodnić jej niekompetencję, co będzie oznaczało kłopoty również dla przychodni. Oczywiście, Olek w 1700 odcinku "M jak miłość" zda sobie z tego sprawę i nawet zacznie myśleć o rozwiązaniu umowy z fizjoterapeutką, ale nie będzie miał nikogo innego na jej miejsce poza Łukaszem, o którym od dłuższego czasu przypomina mu Aneta. Jednak Chodakowski nie będzie chciał zatrudnić Wojciechowskiego ze względu na jego konflikt z Argasińskim, ale jego żona da mu jasno do zrozumienia, że nie powinien się go słuchać, w związku z czym Olek postanowi pójść za jej radą!

Chwilę później w 1700 odcinku "M jak miłość" Olek skontaktuje się z Łukaszem i poprosi go o spotkanie w cztery oczy. Oczywiście, Wojciechowski natychmiast zjawi się w klinice, gdzie Chodakowski wyciągnie do niego pomocną dłoń i zaproponuje powrót do pracy!

- Na początek zaproponowałbym jeden dzień w tygodniu, aby nie obciążać za bardzo twojego życia rodzinnego. Wiesz, że sam jestem młodym ojcem. Nie chcielibyśmy, abyś codziennie tracił czas na dojazdy, nie? - zacznie Olek.

- Dzięki, no doceniam, że o mnie pomyślałeś. Obgadam z Patrycją i dam znać - uzna Łukasz.

Rozmowę Łukasza z Olkiem w 1700 odcinku "M jak miłość" przerwie niespodziewane wtargniecie Argasińskiego do gabinetu Chodakowskiego. Jerzy będzie zszokowany widokiem swojego rywala i od razu postanowi wyjść, ale Olek go zatrzyma!

- To może ja przyjdę później - wtrąci się Argasiński.

- Nie, nie ja właśnie wychodziłem - przyzna Wojciechowski, po czym pożegna się i wyjdzie.

- Proszę, proszę panie profesorze. Cieszę się, że pana widzę - zwróci się Chodakowski.

Wtedy w 1700 odcinku "M jak miłość" Olek poinformuje Jerzego o kłopotach z nową fizjoterapeutką i zdradzi mu, że w tej sytuacji postanowił poprosić o pomoc Łukasza. Oczywiście, Argasiński nie będzie z tego powodu zadowolony, ale jak zawsze będzie robił dobrą minę do złej gry i choć zaakceptuje wybór swojego następcy, to tak łatwo im tego nie daruje!

- Sam pan rozumie jak dzisiaj ciężko jest znaleźć i utrzymać wykwalifikowany personel - wyjaśni mu Olek.

- Tak, oczywiście rozumiem. Pan Wojciechowski jest znakomitym specjalistą - stwierdzi Jerzy.

- A zatem moja decyzja nie jest dla pana problemem? - upewni się.

- Nie, oczywiście, że nie, ale bardzo mi miło, że pan pyta - przyzna.

- Ze swojej strony mogę obiecać, że tak ułożymy grafik, żeby nie dochodziło do żadnych... niezręczności - doda Chodakowski.

- Ale nie ma takiej potrzeby. Uważam, że względy osobiste nie powinny mieć wpływu na funkcjonowanie kliniki. Dobro pacjentów jest tu najważniejsze - uzna Argasiński.

Tuż po rozmowie z Olkiem w 1700 odcinku "M jak miłość" Jerzy skontaktuje się z Ewą Kalinowską (Anna Kerth) i zgodzi się przyjąć chorą propozycję swojej wspólniczki. Wówczas Argasiński zapragnie zemsty na Wojciechowskim i postanowi ostatecznie zniszczyć jego związek z Patrycją (Alżbeta Lenska)!

M jak miłość odcinek 1700 ZWIASTUN. Iza zdradzi Marcina. Intryga Argasińskiego i Ewy przeciwko Łukaszowi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze