M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Nagły zwrot w sprawie ojca Jagody! Tylko Barbara dowie się o przełomowym odkryciu – ZDJĘCIA

2022-12-29 22:24

W 1701 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 17.01.2023 o 20.10 w TVP2) nastąpi przełom w sprawie ojca Jagody (Katarzyna Kołeczek)! Siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) odnajdzie u wujka starą fotografię matki z tajemniczym mężczyzną, dzięki czemu będzie już bardzo blisko odkrycia rodzinnej tajemnicy. W 1701 odcinku "M jak miłość" Jagoda tylko Barbarze (Teresa Lipowska) pochwali się swoim odkryciem i przyzna, że najprawdopodobniej odnalazła już swojego ojca! Kto nim będzie? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1701 odcinku "M jak miłość" Jagoda będzie już o krok od odkrycia rodzinnej tajemnicy, którą skrupulatnie ukrywa przed nią własny wujek! Siostrzenica Modrego od lat żyła w przekonaniu, że partner matki zmarł wiele lat temu i pochodził z Gdyni, jednak ostatnia rozmowa z wujkiem zmieniła wszystko. To wtedy Józek wygadał się, że ojciec Jagody wcale nie był znad morza tylko z Grabiny, gdzie poznał się z jej matką i gdzie doszło do jej narodzin. Dlatego mała Jagoda tak często przyjeżdżała z matką na wakacje do Grabiny, bo obie znalazły tu swoje miejsce na ziemi. Oczywiście, Modry nie zdradził siostrzenicy nazwiska ojca, bo tak naprawdę sam go nigdy nie poznał! Józek w szczerej rozmowie z Barbarą przyznał się przyjaciółce, że siostra nigdy nie chciała powiedzieć mu, kto jest ojcem Jagody, ale z pewnością musiał być to ktoś z miejscowych! W 1701 odcinku "M jak miłość" siostrzenica Modrego już trafi na jego trop!

W 1701 odcinku "M jak miłość" Jagoda nie spocznie, dopóki nie odnajdzie prawdziwego ojca! Myśl o tym, że mężczyzna wciąż żyje, a co więcej nadal może mieszkać w Grabinie, przez co codziennie są w stanie się mijać, nie da jej spokoju i postanowi za wszelką cenę go odnaleźć! W 1701 odcinku "M jak miłość" siostrzenica Modrego zacznie przeglądać stare fotografie w domu wujka, gdzie jedna szczególnie zwróci jej uwagę. Jagoda odnajdzie zdjęcie matki sprzed lat z pielgrzymki do Lipnicy, na którym będzie ją obejmował nieznajomy mężczyzna. Siostrzenica Modrego od razu pomyśli, że to właśnie on może być jej prawdziwym ojcem i postanowi coś z tym zrobić!

W 1701 odcinku "M jak miłość" Jagoda tylko Barbarze pochwali się swoim przełomowym odkryciem w sprawie ojca. Siostrzenica Modrego opowie o tajemniczym mężczyźnie i pokaże jego zdjęcie nestorce rodu Mostowiaków, która od lat mieszka w Grabinie i zna ją jak własną kieszeń, licząc na to, że seniorka będzie mogła wiedzieć, o kogo tak naprawdę chodzi. Czy w 1701 odcinku "M jak miłość" Barbara rozpozna człowieka, którego przedstawi jej Jagoda? Czy siostrzenica Modrego wreszcie dowie się, kto tak naprawdę jest jej ojcem? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość odcinek 1695 ZWIASTUN.Julia straci dziecko Andrzeja. Józek Modry ujawni kto jest ojcem Jagody
Najnowsze