M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Magda sama wychowa Nadię w siedlisku. Przekaże Andrzejowi syna Maćka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-17 20:18

W 1701 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nie będzie trzymała dłużej Andrzeja (Krystian Wieczorek) w niepewności w sprawie przyszłości ich małżeństwa. Relacje między Budzyńskimi zmieni wspólna opieka nad Nadią (Mira Fareniuk), dziewczynką z Ukrainy, sierotą wojenną, którą Magda w 1701 odcinku "M jak miłość" przygarnie do siedliska i zostanie jej prawnym opiekunem. Ze względu na Nadię postanowi zostać w Grabinie na dłużej, zaopiekować się małą Ukrainkę, dać jej bezpieczny dom. A to oznacza, że nie wróci do Andrzeja i przekaże mu opiekę nad synem Maćkiem (Franciszek Przanowski). Kiedy i czy w ogóle Budzyńscy wreszcie się pogodzą?

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej w 1701 odcinku "M jak miłość" staną przed trudną decyzją w sprawie Nadii. Jednak na wieść, że dziewczynka z Ukrainy została sierotą, że jej rodzice zginęli na wojnie nie będą mieli serca, by zostawić ją samą w ośrodku dla uchodźców. Co prawda Budzyński uprzedzi żonę, że śmierć rodziców Nadii wszystko zmienia, że postanowienie sądu w sprawie tymczasowej opieki nad dziewczynką może zostać przedłużone, ale Magda nie zawaha się ani chwili. Zrobi wszystko, żeby Nadia wreszcie poczuła się bezpiecznie, zapomniała o koszmarze wojny.

Andrzej nie wykorzysta Nadii do odzyskania Magdy

Właśnie ze względu na dziecko w 1701 odcinku "M jak miłość" Andrzej zapewni Magdę, że nie będzie wykorzystywał sytuacji. Oczywiście pragnie odzyskać ukochaną, ale nie kosztem szczęścia Nadii. - Cała sprawa z Nadią uświadomiła mi jak bardzo wszystko jest kruche. Nasze życie, które budujemy tyle lat, nasze relacje, związki, jak łatwo to wszystko stracić. Dla mnie najważniejsza jest nasza rodzina i zrobię wszytko, byle ją odbudować - wyzna Magdzie ze łzami w oczach Budzyński.

Magda zostawi syna Maćka z Andrzejem, żeby zająć się Nadią

Co będzie dalej z Magdą i Andrzejem od 1701 odcinka "M jak miłość"? Na razie do siebie nie wrócą. Choć szanse na pojednanie Budzyńskich będą coraz większe. Tak jak i na to, że Magda wybaczy wreszcie Andrzejowi zdradę. Póki co postanowi, że zostanie z Nadią w siedlisku w Grabinie, właśnie tutaj stworzy jej tymczasowy dom. W 1701 odcinku "M jak miłość" zwróci się jednak do Andrzeja ze szczególną prośbą w sprawie adoptowanego syna Maćka.

- Tutaj są dobre warunki. Chciałabym mieć szansę się nią zaopiekować. Maciek musi być w Warszawie, więc pytanie tak naprawdę czy może z tobą zostać...Mimo, że Budzyński w 1701 odcinku "M jak miłość" nie odpowie wprost, stanie się dla niej jasne, że zajmie się Maćkiem na czas jej pobytu z Nadią w Grabinie.

- Dziękuję... Andrzej, jeżeli chodzi o nasze małżeństwo, to wolałbym w tej chwili nie podejmować na razie żadnej decyzji. Więc jeżeli możemy się jeszcze wstrzymać, to byłabym ci wdzięczna... - zwróci się do męża Magda i tym samym w 1701 odcinku "M jak miłość" da mu nadzieję, że rozwodu jednak nie będzie.

M jak miłość. Magda i Andrzej poznają ciotkę Nadii. Smutna prawda o śmierci rodziców dziewczynki
M jak miłość odcinek 1701 ZWIASTUN. Marysia zarzuci Arturowi konszachty z Ewą. Magda przygarnie Nadię po śmierci rodziców
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze