M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Magda odwoła rozwód z Andrzejem! Wróci do Budzyńskiego ze względu na małą Nadię?

2023-01-03 9:23

W 1701 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zawiadomi Andrzeja (Krystian Wieczorek), że nie chce już rozwodu. Po tym jak w życiu Budzyńskich pojawi się mała dziewczynka z Ukrainy, 7-letnia Nadia (Mira Fareniuk), w relacjach między nimi zajdą duże zmiany. Andrzej pomoże Magdzie uzyskać prawo do opieki nad ukraińską sierotą, której rodzice zginą w tragicznych okolicznościach. Nadia zamiesza z Magdą w siedlisku i w 1701 odcinku "M jak miłość" ze względu na nią Budzyńska postanowi, że rozwodu z Andrzejem nie będzie. Wróci do męża, żeby razem wychować Nadię? Sprawdź, co wydarzy się dalej w tym wątku i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Rozwód Magdy i Andrzeja w 1701 odcinku "M jak miłość" zostanie odwołany! Los sprawi, że Budzyńskich połączy sprawa małej 7-letniej dziewczynki z Ukrainy, Nadii, która zgubi się, gdy będzie jechała z mamą autobusem. Zakradnie się do samochodu Magdy, która będzie wracała akurat do siedliska w Grabinie. Tak rozpocznie się przejmująca historia ukraińskiego dziecka, które sprawi, że Magda już w 1699 odcinku "M jak miłość" poprosi Andrzeja o pomoc. Mimo, że Budzyński wciąż będzie mocno przeżywał śmierć nienarodzonej córki Julii (Marta Chodorowska), to z miłości Magdy poświęci się bez reszty ratowaniu ukraińskiej 7-latki. I kolejny raz zapewni żonę, że tylko ona się dla niego liczy.

Magda w 1701 odcinku "M jak miłość" zostanie prawną opiekunką Nadii z Ukrainy

Dzięki prawniczemu sprytowi Andrzeja w 1701 odcinku "M jak miłość" decyzją sądu Magda zostanie prawną opiekunką Nadii, zastąpi jej prawdziwą matką, która jak się okaże zginie na Ukrainie. Budzyński zabiorą Nadię do siedliska w Grabinie. Wówczas Magda zdecyduje jak będzie wyglądało dalej ich wspólne życie. Jak podaje światseriali.interia.pl w 1701 odcinku "M jak miłość" Andrzej nieśmiało zapyta żonę co teraz będzie z nimi i jak wyobraża sobie dalszą opiekę nad Nadią.

Nie będzie rozwodu Magdy i Andrzeja w "M jak miłość". Budzyńskich połączy przybrana córka!

- Wiem, wszystko bardzo się komplikuje. Ja z Nadią tu, Maciek z tobą w Warszawie.  Andrzej, posłuchaj. Cała ta sytuacja. Chciałabym na razie zawiesić jakiekolwiek decyzje. Również te dotyczące naszego małżeństwa. Czy możemy się tak umówić? - zapyta Magda w 1701 odcinku "M jak miłość. Choć nie wróci do Andrzeja, to jednak da mężowi nadzieję, że pogodzenie to tylko kwestia czasu. On odpowie, że zgadza się na wszystko. - Przecież wiesz. To ty rozdajesz karty.

Andrzej w 1701 odcinku "M jak miłość" pomoże Magdzie wychować dziewczynkę z Ukrainy

Wprawdzie w 1701 odcinku "M jak miłość" Andrzej zostawi Magdę z Nadią w siedlisku, wróci do Warszawy, ale wieczorem kolejny raz zjawi się w Grabinie, by zapewnić żonę, że może na niego liczyć w kwestii opieki nad przybraną córką. - Przyjechałem, żeby ci powiedzieć, że nie chcę w żaden sposób wykorzystywać tej sytuacji z Nadią - obieca ukochanej. - Wiem, że tego nie zrobisz - odpowie Magda.

Kolejne wyznanie Budzyńskiego w 1701 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Magdzie zabraknie słów i nie będzie wcale chciała rozwodu. - Cała ta sprawa uświadomiła mi, jak bardzo to wszystko jest kruche. Nasze życie, które budujemy wiele lat, nasze związki, relacje. Tak łatwo to wszystko stracić. Dla mnie liczysz się tylko ty i dzieci. Nasza rodzina. I zrobię wszystko, żeby ją odbudować - zapewni Andrzej. To dowód na to, że 7-letnia dziewczynka z Ukrainy na pewno połączy znów Magdę i Andrzeja.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze