M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Kłamstwo Kasi w sprawie ślubu z Jakubem. Nie tak chciała zostać żoną Karskiego - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-04 22:32

W 1700 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) okłamie Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) w sprawie ślubu, który z prawnego punktu widzenia był nielegalny. Młody ksiądz (Paweł Janys), a w zasadzie kleryk, nie miał uprawnień, żeby połączyć Kasię i Kubę świętym węzłem małżeńskim. Ponieważ jednak tuż po ślubie w 1700 odcinku "M jak miłość" stan chorego na białaczkę Jakuba znacznie się poprawi, zagrożenie minie, to Kasia dalej będzie brnęła w swoje kłamstwa. To jednak nie wróży nic dobrego dla ich związku. Zobacz już teraz WIDEO z tych scen z 1700 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Kasi i Jakuba już w 1700 odcinku "M jak miłość" zdziała cuda. Kilka dni po błyskawicznej ceremonii w szpitalu, z księdzem, który nie miał prawa udzielić zakochanym sakramentu małżeństwa, niespodziewanie chory na białaczkę Karski powoli zacznie wracać do zdrowia. Zupełnie jakby małżeńska przysięga go uzdrowiła.

Ponieważ stan Jakuba znacznie się poprawi, to początkowo Kasia w 1700 odcinku "M jak miłość" nie odważy się powiedzieć mu prawdy o ich nielegalnym ślubie. Ze strachu, że na wieść, że nie są małżeństwem Kuba znów się podda w walce z białaczką.

- Kasia od samego początku wie, że ten ślub nie będzie miał żadnej mocy prawnej. Oszukuje Jakuba, ale mimo wszystko idzie w to. Wiadomo, że Kasia chciałaby żeby ślub z Jakubem odbył się w zupełnie innych okolicznościach. Niestety to się nie udaje. Ten ślub jest chociaż takim zalążkiem spełnienia marzeń. Kasia ma nadzieję, że cel uświęca środki i chociaż w minimalnym stopniu poprawi sytuację Jakuba - powiedziała Paulina Lasota w "Kulisach serialu M jak miłość".

Dlatego w 1700 odcinku "M jak miłość" Kasia będzie dalej brnęła w kłamstwa. Otuchy doda jej sam profesor Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), który poradzi lekarce, że w miłości wszystkie chwyty są dozwolone. Kiedy Kuba zacznie powoli odzyskiwać siły, znów się uśmiechać, Kasia uzna, że musi przyznać się "mężowi" do oszustwa. Pełna obaw jak Kuba zareaguje na wieść, że w rzeczywistości nie wzięli prawdziwego ślubu, powie Karskiemu prawdę. Na szczęście Kuba uspokoi Kasię, że nawet bez ślubu będzie walczył dalej, by nie zostawić ukochanej samej.

M jak miłość. Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze