M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Franka złoży Basi ważną obietnicę. Chciała zginąć za Pawła, a teraz zrobi wszystko, żeby córka zapomniała o makabrycznych urodzinach- ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-09 20:41

W 1698 odcinku "M jak miłość" bliscy Franki (Dominika Kachlik), która po postrzale nieprzytomna trafi do szpitala, będą drżeli ze strachu, że ją stracą. Nie tylko Paweł (Rafał Mroczek), ale także jego córka Basia (Gabriela Raczyńska) w napięciu będą czekali na diagnozę po operacji czy Franka przeżyje. W tym dramatycznych momencie Basię w 1698 odcinku "M jak miłość" dopadną wyrzuty sumienia, że z jej winy Franka zamknęła bistro, że znalazła się tam w nieodpowiedniej chwili, żeby urządzić imprezę na jej 18-ste urodziny. A kiedy Franka odzyska przytomność Basię wzruszy obietnica, którą złoży jej macocha. Nie dość, że chciała zginąć za Pawła, to teraz poświęci się dla jego córki. Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN .

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Franka w 1698 odcinku "M jak miłość" nie umrze po postrzale, ale o życiu Zduńskiej będzie decydowała operacja, którą lekarze przeprowadzą zaraz po tym jak z krwawiącą raną ramienia trafi do szpitala. Paweł i Basia przed blokiem operacyjnym w napięciu będą oczekiwali na diagnozę lekarza. Niestety, to co usłyszą po zabiegu zabrzmi wyjątkowo dramatycznie. Franka pokona śmierć, lecz postrzał doprowadzi u niej do poważnych obrażeń, uszkodzenia ścięgna w ramieniu prawej ręki. A to oznacza, że żonie Pawła będzie groziło kalectwo - niedowład ręki.

Ta tragedia w 1698 odcinku "M jak miłość" uświadomi Basi, że gdyby Franka nie urządzała jej imprezy na osiemnastkę, to ona i Paweł nawet nie byliby w tym czasie w bistro, to nieobliczalny Ethan (Paweł Roman) nie miałby okazji do ataku na Lilkę (Monika Mielnicka). - To jest moja wina! Gdyby Franka nie zamykała bistro na moją osiemnastkę, to by tam nie była! - powie zrozpaczona Basia, obwiniając się o to, co się stało France.

Paweł w 1698 odcinku "M jak miłość" natychmiast wyprowadzi córkę z błędu - 18. urodziny Basi nie miały żadnego związku ze strzelaniną. - O czym ty mówisz, kochanie?! To nie jest twoja wina, słyszysz?!

Nerwowe oczekiwanie aż Franka w 1698 odcinku "M jak miłość" obudzi się po operacji tylko spotęguje strach Pawła i Basi. Oboje nie będą w stanie myśleć o niczym innym, nie będą mogli znaleźć sobie miejsca po powrocie do domu późnym wieczorem. Wreszcie córka Zduńskiego wyzna, że nie wyobraża sobie życia bez niego i zastępczej matki. Bo kocha Frankę jakby była jej mamą. - Gdyby France coś się stało albo tobie...

Następnego dnia w 1698 odcinku "M jak miłość" Basia odwiedzi Frankę, która powoli będzie dochodziła do siebie po operacji. Wciąż jednak bardzo słaba, niepewna tego co ją czeka w najbliższej przyszłości. Z miłości do Pawła i Basi będzie jednak gotowa na kolejne poświęcenia. Obieca nawet przybranej córce, że zrobi wszystko, by wymazać z jej pamięci koszmar 18. urodzin. - Jak już stąd wyjdę, to zrobimy ci drugą imprezę, ok? I bez niespodzianek tym razem... Kocham cię, Basia...- Ja ciebie też.. - odpowie Basia ze łzami w oczach.

M jak miłość odcinek 1698 ZWIASTUN. Franka przeżyje postrzał, ale będzie z nią bardzo źle! Paweł straci żonę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze