M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Aleksandra i Iwona wezmą przystojnego Tymona pod swoje skrzydła! Dokonają zaskakującego odkrycia

2022-12-12 10:37

W 1696 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 3.01.2023 o 20.55 w TVP2) prace w cukierni Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) i Iwony (Hanna Śleszyńska) ruszą pełną parą. Seniorkom w otwarciu lokalu będzie pomagał Otar (David Gamtsemlidze), który wymyśli nawet specjalną nazwę dla swojego byłego lokalu, ale to nie wszystko! W 1696 odcinku "M jak miłość" Chodakowska i Kryńska zatrudnią do pomocy przystojnego Tymona (Mateusz Lisiecki), który z wzajemnością wpadł im w oko w czasie joggingu. Wówczas wyjdzie na jaw zaskakująca prawda, dzięki której wkupi się w ich łaski jeszcze bardziej! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku "M jak miłość" Aleksandra i Iwona ruszą z kopyta ze swoim nowym i wspólnym biznesem - cukiernią, w której będą sprzedawać ręcznie robione makaroniki. Przypomnijmy, że seniorki wpadły na ten pomysł, w czasie wizyty w "Naszym Zielonym Sadzie", gdzie ciasteczka zasmakowały im tak bardzo, że same zaczęły poszukiwania idealnego przepisu, który w końcu udało im się znaleźć. To sprawiło, że seniorki postanowiły nie marnować czasu i umówiły się na spotkanie z agentem nieruchomości, który pokazał im lokal po dawnej gruzińskiej restauracji Otara, a Chodakowska i Kryńska niemal natychmiast go wynajęły. W 1696 odcinku "M jak miłość" Aleksandra i Iwona ruszą z pracami remontowymi w swoim lokalu, gdzie oczywiście będą mogły liczyć na sąsiedzką pomoc Oatra, który wymyśli nawet nazwę lokalu "Makarenka", ale również i na innego mężczyznę!

W 1696 odcinku "M jak miłość" Chodakowska i Kryńska zdecydują się przyjąć do pracy Tymona, którego niedawno poznały w czasie wspólnego joggingu. Przystojniak od razu wpadł im w oko i to z wzajemnością, gdyż młody chłopak aż nie mógł napatrzeć się na aktywne seniorki, w kierunku których zaczął posyłać czarujące uśmiechy. Los sprawił, że niedługo później ich drogi ponownie się skrzyżowały w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), gdzie przystojniak oczarował Aleksandrę i Iwonę jeszcze bardziej, ale w 1696 odcinku "M jak miłość" poziom zafascynowania Tymonem osiągnie punkt kulminacyjny, gdy na jaw wyjdzie zaskakująca prawda o umięśnionym przystojniaku!

W 1696 odcinku "M jak miłość" Aleksandra i Iwona odkryją, że Tymon jest nie tylko czarującym mężczyzną i aktywnym sportowcem, ale również doskonałym cukiernikiem! Chodakowska i Kryńska aż padną, gdy spróbują przepysznych wypieków Tymona i ani przez chwilę nie pożałują, że przyjęły go do pracy. Wówczas w 1696 odcinku "M jak miłość" przystojniak jeszcze bardziej rozkocha w sobie seniorki i będzie bardzo mocnym ogniwem w ich nowym biznesie!

M jak miłość. Olek odkryje dlaczego Aneta go odpycha! Nie nadaje się na ojca
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze