M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Iwona i Aleksandra będą miały nowego faceta! Seniorki wpadną w oko młodemu przystojniakowi – ZDJĘCIA

2022-11-14 20:26

W 1685 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 10.11.2022 o 20.55 w TVP2) w życiu Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) i Iwony (Hanna Śleszyńska) pojawi się nowy mężczyzna! Młody i umięśniony Tymon (Mateusz Lisiecki) od razu zwróci uwagę na aktywne seniorki i pozdrowi je przepięknym uśmiechem, a na ich kolejne spotkanie długo nie będzie trzeba czekać. W 1685 odcinku „M jak miłość” przystojniak ponownie wpadnie na Chodakowską i Kryńską i jeszcze bardziej je sobą oczaruje, a sam nie będzie mógł się zdecydować, która z nich zawróciła mu w głowie bardziej! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1685 odcinku „M jak miłość” przyjaźń Aleksandry i Iwony znów zostanie wystawiona na poważną próbę, gdy na ich drodze stanie ten sam mężczyzna! Przypomnijmy, że już ostatnio seniorki ostro poróżniły się w sprawie Janka (Wojciech Kalarus), który omotał sobie Chodakowską wokół palca, odcinając ją od rodziny i znajomych i wciągając w szpony niebezpiecznej sekty. Na szczęście, Aleksandra w porę się obudziła i z pomocą najbliższych wyrwała się z chorej grupy wsparcia, a przyjaźń z Iwoną okazała się tak silna jak nigdy wcześniej. Niestety, los nie będzie łaskawy dla obu seniorek i w 1685 odcinku „M jak miłość” znów postawi przed nimi mężczyznę, o którego już gra będzie warta świeczki!

W 1685 odcinku „M jak miłość” Aleksandra i Iwona umówią się na wspólny trening w parku, w czasie którego wpadnie na nich młody i umięśniony mężczyzna. Tymon natychmiast przeprosi seniorki i pośle w ich kierunku czarujący uśmiech od razu wzbudzając u nich spore zaciekawienie tego, która z nich wpadła mu w oko!

- Dzień dobry, przepraszam – zwróci się do nich Tymon, po czym natychmiast odbiegnie.

- Widziałaś, jak się do ciebie uśmiechnął? – zauważy Aleksandra.

- Raczej do ciebie – stwierdzi Iwona.

Wtedy w 1685 odcinku „M jak miłość” seniorki zaczną się przekomarzać, ale w głębi serca obie będą chciały być tymi jednymi. Tym bardziej, że przystojniak od razu zwróci ich uwagę i nie będzie im obojętny!

- Bez przesady, mógłby być moim synem – przyzna Chodakowska.

- Nie sądzę, a w ogóle to nienawidzę takiego gadania. sama siebie postarzasz. Co, pomarzyć sobie nie można? – uzna Kryńska.

- Niezłe nogi miał – rzuci Aleksandra.

- No nie tylko – uśmiechnie się Iwona.

Chwilę później w 1685 odcinku „M jak miłość” Aleksandra i Iwona przeniosą się już do „Naszego Zielonego Sadu”, gdzie będą zajadać się makaronikami. Rozmowę seniorek nieoczekiwanie znów przerwie Tymon, który natknie się na kobiety tuż przy wyjściu. Przystojniak od razu podejdzie się przywitać, a dociekliwa Iwona postanowi zadać mu najbardziej nurtujące je pytanie! Tylko, że Tymon sam nie będzie mógł zdecydować się, która z nich spodobała mu się bardziej, ale z całej sytuacji wybrnie bardzo dyplomatycznie!

- Co za zbieg okoliczności znowu się spotykamy – ucieszy się Tymon.

- O, a zdradzi pan nam sekret, dla której z nas by przeznaczony ten piękny uśmiech w parku? – spyta Iwona.

- Dla obu pań. Po prostu miło jest patrzeć, że panie w waszym wieku są w tak świetnej formie. Jestem pod dużym wrażeniem. Do zobaczenia – przyzna z uśmiechem.

W 1685 odcinku „M jak miłość” Tymon wywrze na seniorkach jeszcze większe wrażenie! Iwona już całkowicie da się oczarować młodemu przystojniakowi, który nie będzie obojętny również Aleksandrze! Czyżby między seniorkami szykowała się walka o Tymona? Tego dowiemy się już niebawem!

- Nie dość, że przystojny, to jeszcze taktowny. Może dyplomata? – pochwali go Iwona.

- Naprawdę, mógł sobie darować ten komentarz o wieku, słodziak. Ciasteczko, niezłe ciacho – przyzna Aleksandra.  

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze