M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Ala wyśmieje Lilkę za nieudolny podryw Mateusza. Nie przyzna się co ich łączy! - ZDJĘCIA

2022-12-31 16:04

W 1697 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) odegra przed Lilką (Monika Mielnicka) troskliwą przyjaciółkę, ale tak naprawdę nie będzie mogła patrzeć jak ta znów chce zdobyć Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała). Od rozwodu Lilki i Mateusza minęło już trochę czasu, więc Ala skorzystała z okazji, że Mostowiak jest do wzięcia. Postawiła sobie za cel rozruszać rozwodnika, lecz w 1697 odcinku "M jak miłość" Lilka nie odpuści sobie byłego męża tak łatwo. Z marnym skutkiem, bo podryw zupełnie nie wypali, a Ala wyśmieje przyjaciółkę. Słowem nie wspomni, że spotyka się z Mateuszem. Sprawdź, co się wydarzy i zobacz ZDJĘCIA z 1697 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ala w 1697 odcinku "M jak miłość" będzie udawała przed Lilką przyjaciółkę, więc słowem nie wspomni o tym, co ją łączy z Mateuszem. Ostatnio Mostowiak zbliżył się bardzo do Ali. Przełomowym momentem w ich relacji było spotkanie w Grabinie, "niewinna" randka na plebanii u księdza, wujka Ali, która stała się początkiem czegoś nowego. Przyjaciółka Lilki wcale nie kryła jak wielkie wrażenie zrobiła na niej przemiana Mateusza, który zmężniał i stał się niezłym umięśnionym przystojniakiem.

Pod wpływem Ali kilka tygodni temu w "M jak miłość" Mostowiak rozpoczął kolejny etap życia w Warszawie, zamieszkał nawet w jej dawnym mieszkaniu na zapleczu bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Ala zapowiedziała mu, że przy niej zapomni o trudnych przejściach.

Niestety w 1697 odcinku "M jak miłość" plany Ali pokrzyżuje Lilka, która desperacko będzie próbowała zbliżyć się do Mateusza. Zaczepi byłego męża przed bistro w nadziei, że być może da jej kolejną szansę. - Jeszcze masz urlop? A wybierasz się w najbliższym czasie do Grabiny? - zapyta, lecz Mostowiak od razu pośle jej chłodne spojrzenie. - Wiesz co, sorry, ale kolacja mi stygnie - rzuci krótko na pożegnanie.

Ala w 1697 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli, żeby Lilka odebrała jej Mateusza!

Świadkiem tej sceny będzie Ala, która w 1697 odcinku "M jak miłość" powie wprost Lilce, co o niej myśli. - Co, nieudany podryw? Widziałam przez okno - zakpi z przyjaciółki. Odtrącona Lilka zapyta Alę czy Mateusz znalazł sobie nową ukochaną, czy spotyka się z kobietą, która zajęła jej miejsce. Odpowiedź Ali będzie nasączona jadem i szyderstwem.

- Nawet gdybym wiedziała, to i tak bym ci nie powiedziała. Ja rozumiem, spotykaliście się klika lat, szczenięca miłość, potem wystrzeliliście z tym ślubem, ale to już jest zamknięta historia - doda bez skrupułów Ala nie zważając, że w 1697 odcinku "M jak miłość" sprawi Lilce ból. Oczywiście nie przyzna się do tego, że to z nią ostatnio spotykał się rozwiedziony Mostowiak.

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Najnowsze