M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Okrutna prawda o śmierci rodziców Nadii wyjdzie na jaw. Córka Budzyńskich zamieszka na zawsze w siedlisku

W 1701 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dowie się, że rodzice małej Nadii (Mira Fareniuk) z Ukrainy, którą przygarnęła, najpewniej nie żyją. Stanie się to jeszcze w ośrodku dla uchodźców, gdzie zjawi się dawna sąsiadka dziewczynki. Budzyńska dowie się, że Nadia została sierotą i w związku z tym podejmie bardzo ważną decyzję. Zapowiada się na to, że mała Nadia w 1701 odcinku "M jak miłość" zamieszka już na zawsze w siedlisku! Czy zostanie oficjalnie córką Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskich? Zobacz koniecznie GALERIĘ nowych ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1701 odcinku "M jak miłość" Magda zostaje oficjalnie opiekunką Nadii - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. Historia dziewczynki, którą zdradzona Budzyńska spotka w drodze powrotnej z Podlasia do siedliska już budzi wielkie emocje fanów serialu. Nadia może okazać się cudownym "prezentem od losu" dla Magdy, którą ostatnio spotkały same wielkie tragedie

Magda w 1701 odcinku "M jak miłość" podejmie decyzję, aby zabrać dziewczynkę ze sobą do siedliska. Zanim jednak do tego dojdzie, Budzyńska pozna cała prawdę o losie małej Nadii.

W ośrodku dla uchodźców, w którym Magda będzie załatwiała formalności, spotka sąsiadkę rodziny Nadii z Ukrainy.  Milena wyzna Budzyńskiej, że rodzice Nadii najprawdopodobniej nie żyją. Co w tej sytuacji zdecyduje żona Andrzeja? 

Pewne jest, że w 1701 odcinku "M jak miłość" mała Nadia zostanie drugą oficjalną mieszkanką siedliska! Czy skrzywdzona przez los i wojnę na Ukrainie dziewczynka połączy na nowo Magdę i Andrzeja? 

M jak miłość. Marszałek wystąpi w nowych odcinkach! Wzruszające wspomnienie Kingi Zduńskiej
Najnowsze