M jak miłość

Tragedia w M jak miłość. Zdradzona Magda w żałobie! Andrzej odszedł do Julii i została całkiem sama - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" nastał czas żałoby. To kolejna tragedia, która niebawem może dotknąć także serialową Magdę (Anna Mucha), która już wiele przeszła przez zdradę Andrzeja (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska), a teraz zostanie już całkiem sama na świecie! Wszystko przez to, że grający Marszałka Emilian Kamiński umarł w Boże Narodzenie i jak napisała na swoim profilu na Instagramie Anna Mucha, "osierocił wszystkich". Jak Magda przeżyje te wszystkie tragedie w "M jak miłość", skoro jej ukochany mąż będzie, po stracie dziecka, trwał przy Julii?! Zobacz wzruszające ZDJĘCIA Magdy z ojcem w GALERII ZDJĘĆ!

Magda w M jak miłość została sierotą. Żałoba dobije zdradzoną żonę Andrzeja - ZDJĘCIA

W ekipie "M jak miłość" nastał wielki smutek. Po długiej i ciężkiej chorobie odszedł Emilian Kamiński, który od zawsze grał ojca Magdy i był dla niej silnym męskim wsparciem w trudnych chwilach po zdradzie Andrzeja. Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie we wzruszający sposób pożegnała przyjaciela i serialowego tatę. 

- Emilian... dziękuję??? Wszystkich nas osierociłeś - napisała Magda z "M jak miłość" pod ZDJĘCIAMI, na których ojciec prowadzi ją do ślubu. 

Magda w "M jak miłość" straciła męża i straci ojca

Trudno w tym smutnym czasie nie wspomnieć, że Magdę w "M jak miłość" czeka pożegnanie z ojcem. W jaki sposób Marszałek zniknie z serialu na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że żona Andrzeja zostanie całkiem sama. Budzyński po stracie dziecka Julii nie będzie odstępował kochanki na krok, miotany poczuciem winy i żalem. Jak Magda poradzi sobie z żałobą i stratą ukochanego męża? Będziemy obserwować w nowych odcinkach, kiedy produkcja serialu podejmie decyzję, w jaki sposób pożegna serialowego Wojciecha Marszałka.

Nie przegap: Emilian Kamiński nie żyje. Czy Wojtek Marszałek z M jak miłość też umrze, a Magda straci ojca?

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
Najnowsze