M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Aneta przyłapie Kasię na faszerowaniu się podejrzanymi substancjami. Natychmiast zareaguje - ZDJĘCIA

2022-12-29 10:53

Aneta (Ilona Janyst) w 1696 odcinku "M jak miłość" z przerażeniem odkryje podejrzane substancje u załamanej Kasi (Paulina Lasota). Stawska usłyszy tragiczne rokowania dla Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) i zacznie godzić się z koszmarnym faktem, że Karski umiera na białaczkę i nie ma od tego odwrotu. Lekarka nie poradzi sobie bez podejrzanych tabletek, a Aneta wścieknie się na koleżankę z kliniki, za niszczenie sobie zdrowia! W 1696 odcinku "M jak miłość" powstrzyma Kasię w ostatniej chwili, ale potem sama stanie jak wryta.

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku "M jak miłość" Aneta zobaczy Kasię w okropnym stanie. Zmęczona i załamana Stawska nie pozbiera się po nowych wiadomościach od lekarza Jakuba, który wprost zakomunikuje jej, że organizm chorego Jakuba nie odpowiada na leczenie. - (...) Cały czas walczymy, problem polega na tym, że organizm nie odpowiada na leczenie... Choroba rozwija się tak szybko... - poinformuje lekarz w 1696 odcinku "M jak miłość". Stawska nie poradzi sobie bez podejrzanych leków, na czym przyłapie ją zdenerwowana Chodakowska. 

- Co ty tam bierzesz? Źle się czujesz? - zapyta zaalarmowana Aneta. - Nie funkcjonuję bez nich - przyzna smutno Kasia i pokaże koleżance opakowanie z tabletkami. Chodakowska przerazi się na sam widok etykiety. - Zwariowałaś? Wiesz, że możesz się od tego uzależnić? - zapyta poważnie żona Olka (Maurycy Popiel). - Wszystko jedno - przyzna załamana Stawska. - Nie pomożesz Jakubowi, jak się sama wykończysz - skwituje Aneta, a w odpowiedzi usłyszy od lekarki, że narzeczonemu już nic nie pomoże... - Nie wolno tak mówić - zdenerwuje się Chodakowska, ale kiedy zobaczy wyniki badań Jakuba, mina jej zrzednie. 

Aneta uchroni Kasię w 1696 odcinku "M jak miłość" i wymyśli plan jak jej pomóc

Chodakowska pokaże zatrważające wyniki badań Olkowi, a on nawet nie pokusi się o komentarz wobec tak trudnej sytuacji Jakuba i Kasi. Aneta postanowi działać, bo zauważy, że Kasia też się poddaje i używa podejrzanych leków. Zaproponuje koleżance ślub, który zorganizują w szpitalu. To miałoby dać Karskiemu motywację do życia, do działania. Chodakowska znajdzie nawet duchownego, którego poprosi, a raczej rozkaże mu udzielenie ślubu Karskiemu i jego narzeczonej. Co ciekawe, w 1696 odcinku "M jak miłość" w rolę duchownego, który akurat zjawi się w klinice, wcieli się Paweł Janyst, czyli prywatnie mąż aktorki Ilony Janyst. Duchowny udzieli ślubu młodej parze, który będzie nieważny, ale jednak podtrzyma na duchu Kasię i Jakuba. 

M jak miłość odcinek 1696 ZWIASTUN. Ślub Kasi i umierającego Jakuba. Kryzys w małżeństwie Chodakowskich pogłębi się
Najnowsze