M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Tadeusz wystawi Jagodę w najgorszym momencie! Nie oprze się jej wdziękom – ZDJĘCIA

2022-12-19 15:07

W 1695 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 20.12.2022 o 20.55 w TVP2) Jagoda (Katarzyna Kołeczek) będzie robiła co mogła, aby uwieść Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), ale on pozostanie nieugięty. Na Kiemlicza nie podziała ani ognisto czerwona szminka, ani ogromny dekolt siostrzenicy Modrego (Stefan Friedmann), która już w pewnym momencie rozłoży ręce. W 1695 odcinku "M jak miłość" Jagoda postawi wszystko na jedną kartę i zaprosi Tadeusza na uroczystą kolację, ale on w ostatniej chwili się wycofa i posłuży się podłym kłamstwem! Siostrzenica Modrego tak tego nie zostawi! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1695 odcinku "M jak miłość" Jagoda postawi sobie za cel, aby uwieść Tadeusza! Siostrzenica Modrego będzie miała już dość podchodów Kiemlicza, które nie będą przynosić pożądanych skutków i sama postanowi przejąć inicjatywę, aby w końcu mogli być razem. Jagoda weźmie sobie do serca rady Józka i Barbary (Teresa Lipowska) i zdecyduje się być bardziej kobieca, aby w ten sposób oczarować Tadeusza, ale to wcale nie będzie takie łatwe. W 1695 odcinku "M jak miłość" Kiemlicz przejdzie obojętnie wobec ognisto czerwonych ust siostrzenicy Modrego, a nawet rozpiętej bluzki swojej wspólniczki, która będzie eksponować jej kobiecie wdzięki. Ale ona tak łatwo się nie podda!

W 1695 odcinku "M jak miłość" Jagoda sama postanowi zbliżyć do siebie Tadeusza i wykorzysta do tego pretekst, że akurat ubrudził sobie czoło. Siostrzenica Modrego każe mu się nachylić w taki sposób, że jego wzrok będzie skierowany na jej dekolt, przez co Kiemlicz już nie zdoła się powstrzymać i spojrzy, ale po chwili natychmiast ucieknie!

- Ale żeś się ubrudził. Choć, pochyl głowę... - zaproponuje Jagoda.

- Dzięki, ja muszę iść po paliki - powie jak poparzony Tadeusz w 1695 odcinku "M jak miłość" i szybko wymknie się z objęć siostrzenicy Modrego.

- Paliki? Boże, co za facet! Niech go palik trafi! - skwituje.

Wówczas w 1695 odcinku "M jak miłość" Jagoda dojdzie do wniosku, że już tylko przez żołądek uda jej się trafić do serca Tadeusza i zaprosi Kiemlicza na kolację. Przyciśnięty do muru sadownik zgodzi się przyjąć zaproszenie, ale zdając sobie sprawę, że między nim a Jagodą mogłoby dojść do czegoś więcej, w ostatniej chwili zdecyduje się wszystko odwołać, a posłuży się przy tym podłym kłamstwem!

- No cześć, kiedy będziesz? - zapyta zniecierpliwiona Jagoda.

- Słuchaj Jagoda, bardzo cię przepraszam, ale ja nie dam rady dzisiaj wpaść. Zapomniałem, że muszę przygotować kosztorys dla takiego nowego klienta. Wiesz, jak to jest z klientami, że im bardzo zależy na czasie i ta kolacja to... może innym razem? - wytłumaczy się Tadeusz.

- Jasne, żaden problem. Firma najważniejsza - skwituje rozwścieczona.

- Ta, bardzo ci dziękuję za zaproszenie. Pa - zakończy Kiemlicz, ale siostrzenica Modrego w 1695 odcinku "M jak miłość" tak łatwo mu nie odpuści i zjawi się w jego domu, gdzie jego kłamstwo wyjdzie na jaw!

M jak miłość odcinek 1695 ZWIASTUN.Julia straci dziecko Andrzeja. Józek Modry ujawni kto jest ojcem Jagody
Najnowsze