M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Magda nigdy nie wróci do siedliska? Kinga poblednie, odkrywając plany Budzyńskiej - ZDJĘCIA

2022-12-20 21:09

W 1695 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) da do zrozumienia Kindze (Katarzyna Cichopek), że już nigdy nie wróci do siedliska! Zduńska przerazi się, że przyjaciółka nie ma zamiaru zawracać ze swojej podróży, a nawet trudno jej będzie dowiedzieć się, gdzie konkretnie znajduje się Budzyńska. Magda w 1695 odcinku "M jak miłość" nie zwierzy się przyjaciółce z tego gdzie jest i co konkretnie robi. Jej słowa wydadzą się jednak mocno zastanawiające, bo kobieta nie da jasnej odpowiedzi, kiedy ma zamiar (i czy w ogóle) pojawić się w Grabinie.

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1695 odcinku "M jak miłość" Magda połączy się z Kingą telefonicznie, ale nawet przed Zduńską wyda się skryta i małomówna. Budzyńską tak boli fakt zdrady i ciąży Julii (Marta Chodorowska), że postanowiła odciąć się od wszystkiego, wyjechać, a w 1695 odcinku "M jak miłość" nawet przyjaciółce nie wyjawi, gdzie dokładnie się znajduje. Mało tego, Zduńska spróbuje określić fakt, czy Budzyńska w ogóle ma zamiar wracać. Niestety słowa Magdy zaskoczą. Kinga potwierdzi, że w siedlisku wszystko ma pod kontrolą, chociaż to nie do końca prawda, a przy okazji zapyta się, gdzie właściwie jest koleżanka. 

- (...) Wszystko mamy pod kontrolą, lepiej powiedz gdzie ty jesteś?! - spróbuje dowiedzieć się Kinga. - W lesie. W leśniczówce, znalazłam cudne miejsce, naprawdę. Wieczorami i w ciągu dnia podchodzą zwierzęta pod okno, zupełnie inny świat (...) Poza tym to wiesz, zastanawiam się nad swoim życiem. - wyjaśni Budzyńska. - I jak? - zapyta się Kinga, ale Magda nie będzie skora do jakichkolwiek wyjaśnień i oznajmi, że póki co nie wraca do Grabiny! Nie odpowie Kindze wprost, a do tego zacznie udawać, że traci zasięg! Ewidentnie zrobi wszystko, by urwać temat.

Kinga w 1695 odcinku "M jak miłość" nawet Andrzejowi zakomunikuje, że Budzyńska odcięła się od świata 

Kingę bardzo zaniepokoi rozmowa telefoniczna z przyjaciółką, a na domiar złego, w siedlisku pojawi się Andrzej. Znów spróbuje się czegoś dowiedzieć o żonie, ale źle trafi, bo sama Zduńska nie bardzo będzie wiedziała, co się właściwie dzieje z Magdą. - Magda się odzywała? Mnie zablokowała, jak dzwonię, to odzywa się sekretarka. Zostawiłem jej chyba z 1000 wiadomości... Martwię się o nią - powie zmartwiony Budzyński. - Rozmawiałyśmy. Żyje, czuje się nawet dobrze, o ile w tej sytuacji możemy tak powiedzieć. Nie powiem ci, gdzie jest, bo sama do końca nie wiem, a poza tym nawet, gdybym wiedziała, to Magda musi sama przemyśleć parę spraw. Musimy uszanować jej decyzję - Kinga nie wda się w dyskusję, ale sama podskórnie poczuje, że Budzyńska zamknęła się w sobie. 

M jak miłość. Kinga i Piotrek zostaną w Grabinie na dłużej? Rozpoczną nowe życie
Najnowsze