M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Kinga przekaże Andrzejowi nowe wieści o Magdzie! Nie zdradzi, gdzie zaszyła się Budzyńska – ZDJĘCIA

2022-12-16 15:51

W 1695 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 20.12.12 o 20.55 w TVP2) Magda (Anna Mucha) wciąż będzie przebywać na Podlasiu, gdzie nieustannie będzie unikać kontaktu z Andrzejem (Krystian Wieczorek). Budzyński nagra żonie multum wiadomości na skrzynkę odbiorczą, ale ona nie odsłucha żadnej z nich i nie oddzwoni. W 1695 odcinku "M jak miłość" Magda skontaktuje się jedynie z Kingą (Katarzyna Cichopek) i to od niej Andrzej wyciągnie, co dzieje się z jego żoną. Nie dowie się jednak, gdzie dokładnie jest... Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1695 odcinku "M jak miłość" Magda nieustannie będzie przebywać na Podlasiu, gdzie całkowicie odetnie się nie tylko od Andrzeja, którego numer zablokuje jeszcze przed wyjazdem, ale i od świata. Budzyńska będzie potrzebowała czasu dla siebie, aby na spokojnie przemyśleć swoje życie, a przede wszystkim małżeństwo z Budzyńskim, w którym jego kochanka Julia (Marta Chodorowska) za sprawą dziecka będzie wciąż obecna! Jeden telefon o wypadku Malickiej sprawi, że Budzyński rzuci wszystko i poleci do kochanki jak na skrzydłach, przez co Magda zrozumie, że nigdy się od niej nie uwolni. W 1695 odcinku "M jak miłość" Andrzej notorycznie będzie próbował skontaktować się z żoną i nagra jej full wiadomości na skrzynkę odbiorczą, ale Budzyńska ani nie oddzwoni, ani nie odsłucha żadnej z nich...

W 1695 odcinku "M jak miłość" Andrzej zjawi się w siedlisku, którym pod nieobecność Magdy zgodzili zająć się Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek). Budzyński zjawi się tam pod pretekstem sadzonek, które jego żona przez pomyłkę musiała zamówić na ich warszawski adres, ale tak naprawdę będzie chciał zbadać, czy Zduńscy wiedzą, co dzieje się z Magdą i otwarcie zapyta o to Kingę!

- Magda się odzywała? Mnie zablokowała, jak dzwonię, to odzywa się sekretarka. Zostawiłem jej chyba z 1000 wiadomości... Martwię się o nią - zacznie Andrzej.

Oczywiście, Kindze w 1695 odcinku "M jak miłość" zrobi się żal Andrzeja i postanowi powiedzieć mu wszystko, co wie. Zduńska uspokoi Budzyńskiego, że jego żona jest bezpieczna i ma się dobrze, ale nie zdradzi mu, gdzie się zaszyła, gdyż tak naprawdę sama nie będzie tego wiedzieć...

- Rozmawiałyśmy. Żyje, czuje się nawet dobrze, o ile w tej sytuacji możemy tak powiedzieć. Nie powiem ci, gdzie jest, bo sama do końca nie wiem, a poza tym nawet, gdybym wiedziała, to Magda musi sama przemyśleć parę spraw. Musimy uszanować jej decyzję - oświadczy mu Kinga.

- Tak, oczywiście ja nie chce robić nic wbrew jej woli. Chciałem się tylko dowiedzieć, czy jest bezpieczna - wyjaśni Budzyński, na co Zduńska twierdząco kiwnie głową.

Andrzej w 1695 odcinku "M jak miłość" postanowi skorzystać z okazji i z racji tego, że Magda kontaktuje się jedynie z Kingą, poprosi ją o jeszcze jedną przysługę. Oczywiście, Zduńska zgodzi się spełnić jego prośbę!

- To zapytaj ją proszę, czy bierze leki regularnie, czy ma zapas, jeżeli nie, to ja zadzwonię do profesora i poproszę, żeby wystawił e-receptę - doda Andrzej.

- Oczywiście, zapytam - obieca mu.

Jednak w 1695 odcinku "M jak miłość" już nikt nie będzie miał kontaktu z Magdą, która całkowicie odetnie się od świata. Zatem Budzyńska nie dowie się ani o krwotoku kochanki Andrzeja ani śmierci dziecka Julii...

M jak miłość odcinek 1695 ZWIASTUN.Julia straci dziecko Andrzeja. Józek Modry ujawni kto jest ojcem Jagody
Najnowsze