M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Julia po napadzie poczuje, że umiera! Poprosi Budzyńskiego o bardzo ważną rzecz

2022-12-05 13:03

To już koniec Julii (Marta Chodorowska) w "M jak miłość"?! Malicka znajdzie się na skraju życia i śmierci, a Andrzej (Krystian Wieczorek) odrzuci Magdę (Anna Mucha), by pędzić ratować kochankę. W 1695 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Malicka poroni, ale to nie koniec dramatu kobiety. Poczuje, że umiera, że zostały jej ostatnie chwile, które musi wykorzystać na prośbę do Budzyńskiego. W tej dramatycznej sytuacji Andrzej nie będzie miał serca odmawiać czegokolwiek załamanej i zdruzgotanej prawniczce.

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1695 odcinku "M jak miłość" Julia przeżyje piekło. Straci ciążę i chociaż urodzenie córki wiązało się z samotnym macierzyństwem, Malicka nie ukrywała, że cieszy się z przyjścia na świat jej pierwszego dziecka. Początkowo może i miała nadzieję, że Budzyński zostawi żonę dla niej, ale potem stało się jasne, że prawnik chce nadal pozostać w małżeństwie z Magdą i to jej poświęcił więcej uwagi w okresie ciąży kochanki. To nie zmienia jednak faktu, że odkąd Julia zostanie napadnięta i wyląduje w szpitalu, nic nie potoczy się zgodnie z jakimikolwiek przewidywaniami. 

Julia w 1695 odcinku "M jak miłość" poczuje, że umiera! 

Złodziej napadnie na Julię w parku jeszcze w 1692 odcinku "M jak miłość". Zostanie poturbowana przez bandytę i trafi na oddział szpitalny, ale lekarze zapewnią, że zagrożenie minęło. Do czasu, bo już w 1695 odcinku "M jak miłość" nastąpi nagły zwrot akcji, Julia przejdzie operację ratującą życie, dostanie krwotoku i niestety straci dziecko! 

- U pacjentki doszło do nagłego, masywnego krwotoku... Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, bardzo mi przykro, ale ciąży nie udało się uratować - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa ginekologa, który przekaże prawnikowi fatalne wieści. 

- A co z Julią... Jak ona się czuje? - zapyta Andrzej, a ginekolog wyjaśni prawnikowi, że Malicka jest bardzo słaba, musiała przejść transfuzję krwi, a jej stan psychiczny także bardzo podupadł.

Malicka niemal kompletnie się załamie i poczuje, że umiera, że to jej ostatnie chwile i sobie nie poradzi. Malicka zacznie błagać Andrzeja, by ten jej nie zostawiał, bo jeśli w takim momencie odejdzie, ona nie przeżyje! Budzyński poczuje się odpowiedzialny za kobietę, w końcu oboje stracą dziecko... Zostanie z kochanką, ale myślami wciąż będzie krążył wokół Magdy, która zaś w 1695 odcinku "M jak miłość" postanowi wyjechać z siedliska i przestanie odbierać połączenia telefoniczne od męża. Mimo wszystko, Andrzej spróbuje się z nią skontaktować, ale tak, by nie denerwować bardziej załamanej Julii.

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze