M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Jagoda wyciągnie z Tadeusza kto jest jej ojcem? Tylko on go zna - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-12-19 9:02

W 1695 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) usłyszy od Józefa Modrego (Stefan Friedmann), że jej ojciec wcale nie zmarł i pochodził z Grabiny, gdzie nieżyjąca już matka Jagody spędziła najpiękniejsze chwile życia. Ale wujek nie powie jej nic więcej o ojcu. Józek sam nie będzie wiedział kim jest ojciec Jagody, bo siostra nigdy nie chciała wyznać mu o kogo chodzi. Dociekliwa Jagoda w 1695 odcinku "M jak miłość" rozpocznie własne śledztwo w sprawie ojca. Uzna, że Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) na pewno go zna. Jeśli nadal żyje. Co usłyszy od Tadeusza? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1695 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Jagoda w 1695 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że matka, która zmarła kilka lat temu, okłamywała ją przez całe życie. Całej prawdy nie powie jej nawet wujek Józef, który niechcący wygada się, że ojciec Jagody mieszkał w Grabinie i to właśnie tutaj narodził się romans jej rodziców. Owocem krótkiego związku matki Jagody z mieszkańcem Grabiny była ciąża, o której mężczyzna najpewniej nigdy nawet nie wiedział.

Ojciec Jagody z "M jak miłość" mieszka w Grabinie i ma swoją rodzinę?

Jedyną osobą, której w 1695 odcinku "M jak miłość" Józek Modry zwierzy się z rodzinnych tajemnic będzie Barbara (Teresa Lipowska). Chociaż przyjaciółka zacznie przekonywać go, żeby powiedział Jagodzie wszystko, co wie o jej ojcu, Józef uzna, że musi zostać tak jak jest. Bo przecież ojciec Jagody może mieć już nową rodzinę, żonę i dzieci. 

Śledztwo Jagody w 1695 odcinku "M jak miłość" w sprawie ojca, którego nigdy nie widziała

Po zagadkowej rozmowie z wujkiem w 1695 odcinku "M jak miłość" Jagoda rozpocznie poszukiwania ojca na własną rękę. Cennym źródłem informacji o ojcu może być dla niej Tadeusz. Ale kiepsko się do tego zabierze, bo nie powie wprost o co jej chodzi. - Tadeusz, ty mieszkasz w Grabinie od urodzenia, to znasz wszystkich...

- Nie wiem czy wszystkich, ale o co konkretnie ci chodzi...

- O nic. To znaczy, chciałabym o czymś porozmawiać, zadać ci pewne pytanie. Tylko nie tu i nie teraz. Wpadnij do mnie wieczorem na kolację... - po tych słowach Jagody w 1695 odcinku "M jak miłość" Tadeusz spanikuje i na kolacji się nie zjawi. Ale energiczna, temperamentna siostrzenica Modrego odwiedzi Kiemlicza w jego domu, żeby raz na zawsze wyjaśnił jej wszystko. 

- Słuchaj, zaprosiłam cię na kolację, bo mam do ciebie dwie sprawy. Pierwsza jest taka, że chciałam cię pociągnąć za język w sprawie mojego ojca, ale już mi się odechciało. A druga jest taka, że chcę wiedzieć co ci się we mnie nie podoba! O co chodzi? Dlaczego się mnie boisz?!

Czy Tadeusz w "M jak miłość" zna ojca Jagody i wie kim on jest?

Przerażony Tadeusz w 1695 odcinku "M jak miłość" przyzna się Jagodzie, że ma pewien defekt - odpycha od siebie kobiety, na których naprawdę mu zależy ze strachu, że je skrzywdzi. Sypia tylko z tymi, które nadają się na jedną noc, przelotną znajomość. Niestety nie wyjaśni się czy Tadeusz zna ojca Jagody, który być może jest nawet sąsiadem Mostowiaków albo kogoś znajomego z Grabiny.

M jak miłość odcinek 1695 ZWIASTUN.Julia straci dziecko Andrzeja. Józek Modry ujawni kto jest ojcem Jagody
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze