M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1694: Lilka zaprzyjaźni się z Anetą. Chodakowska wyciągnie od niej informacje o Mateuszu - ZDJĘCIA

2022-12-15 14:54

W 1694 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) i Aneta (Ilona Janyst) zbliżą się jak nigdy. Kto by pomyślał, że była żona Mostowiaka (Krystian Domagała) tak zaprzyjaźni się z Chodakowską. O dziwo, lekarka bardzo zainteresuje się życiem miłosnym nowej opiekunki Boryska (Tymon Szkopek) i chętnie posłucha zwierzeń na temat Mateusza. Lilka w 1694 odcinku "M jak miłość" opowie Anecie nieco więcej o swoim życiu i uzyska zaskakującą poradę. Aneta w swoim stylu nakieruje Lilkę na działanie. Dziewczyna skorzysta z pomysłów starszej koleżanki?

"M jak miłość" odcinek 1694 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka zacznie pracę u Chodakowskich i szybko zaprzyjaźni się z Anetą. Początkowo lekarka nie chciała przyjmować do pracy byłej żony Mateusza (Krystian Domagała), bo dziewczyna zdradziła Mostowiaka z kochankiem Ethanem (Paweł Roman). Ostatecznie jednak Aneta uznała, że Lilka idealnie nadaje się na opiekunkę jej synka, więc już w 1694 odcinku "M jak miłość" wdroży dziewczynę w nowe obowiązki. Przy okazji szybko wyjdzie na jaw, że Lilka i Chodakowska polubią się prywatnie, a nawet dojdzie do zwierzeń! Chodakowska zauważy, że dziewczyna nerwowo zerka na telefon, jakby się czegoś bała!

- Lilka, coś się dzieje? - zapyta z troską Aneta w 1694 odcinku "M jak miłość". - Nic, nic. To Ethan, mój były facet. Nie daje mi spokoju, ale ja nie chcę mieć z nim nic wspólnego - wyjaśni była żona Mateusza. - No tak, toksyczna miłość... Słaba sprawa - przyzna Aneta. - To nie była miłość, to mój największy błąd w życiu - Lilka zwierzy się Chodakowskiej, bo poczuje, że Aneta ją zrozumie. - Wiesz co, ja mam jeszcze chwilę do wyjścia... Położę małego i napijemy się kawy, co? - zaproponuje lekarka. 

Lilka zwierzy się Anecie w 1694 odcinku "M jak miłość"

Lilka i Aneta tak się zbliżą, że będą sobie mówić po imieniu, mimo różnicy wieku i faktu, że Chodakowska zatrudnia dziewczynę. - (...) Wiem, że Mateusz nie miałby nic przeciwko, wspaniały facet, wiedział, że potrzebuję pieniędzy. W sumie, po tym wszystkim co mu zrobiłam, powinien mnie znienawidzić... Dałabym wszystko, żeby cofnąć czas - szczerze wyzna Lilka. 

- Wiem, że to jest niedyskretne pytanie, ale dlaczego ty odeszłaś od Mateusza? - zapyta się wprost Chodakowska.

- Bo się zakochałam.. Ethan wiedział jak mnie podejść, manipulował mną. On po prostu lubi mieć nad ludźmi władzę. Nawet pani nie wie jaki to jest zły i okrutny człowiek - dopowie i wyjaśni, że Ethan nie wie gdzie pracuje i gdzie mieszka. Lilka nie przewidzi, że kochanek jest bliżej niż jej się wydaje i tylko czeka na odpowiedni moment, by ją dopaść. 

M jak miłość odcinek 1694 ZWIASTUN. Jakub w krytycznym stanie! Małżeństwo Izy i Marcina rozpadnie się?
Najnowsze