M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1694: Lilka zacznie podlizywać się Anecie! Szybko uśpi czujność Chodakowskiej – ZDJECIA

2022-12-15 13:41

W 1694 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 19.12.2022 o 20.55 w TVP2) Lilka (Monika Mielnicka) rozpocznie pracę u Chodakowskich i szybko wkupi się w łaski Anety (Ilona Janyst). Mimo iż Chodakowska początkowo nie chciała zatrudnić dziewczyny ze względu na Mateusza (Krystian Domagała), tak teraz ani przez chwilę nie pożałuje, że dała jej drugą szansę. W 1694 odcinku "M jak miłość" Lilka postanowi solidnie odwdzięczyć się Anecie za zaufanie i zacznie wychwalać, a nawet zazdrościć żonie Olka (Maurycy Popiel). Chodakowska prędko da się jej przekabacić! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1694 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1694 odcinku "M jak miłość" Lilka podejmie pracę u Anety i Olka jako niania Boryska (Tymon Szkopek). Chodakowska postanowi dać niewiernej żonie Mateusza drugą szansę tuż po tym jak wcześniej właśnie ze względu na solidarność z Mostowiakami postanowiła jej odmówić, mimo iż dziewczyna zrobiła na niej i Olku dobre wrażenie. Ostatecznie, Aneta zatrudniła do opieki nad synem Paulinę (Elżbieta Trzaskoś), ale szybko pożałowała swojej decyzji, jak przyłapała nianię na gorącym uczynku, gdy próbowała uwieść Olka. Chodakowska rozprawiła się z napaloną opiekunką i natychmiast zwolniła ją z pracy, a jej miejsce postanowiła zatrudnić Lilkę. W 1694 odcinku "M jak miłość" Aneta nie pożałuje swojej decyzji, ale czy będzie to słuszne?

W 1694 odcinku "M jak miłość" Lilka będzie bardzo wdzięczna Anecie, że pozwoliła jej się wykazać. Niewierna żona Mateusza będzie chciała pokazać się szefowej z jak najlepszej strony i postanowi się jej podlizać! Już na wstępie Lilka nie będzie mogła nachwalić się Boryska, ale później weźmie się za samą Anetę!

- Takie dziecko to skarb - uzna Lilka.

- I słono mi przyszło za niego zapłacić. Straciłam urodę, figurę i połowę włosów, ale niczego nie żałuję - skwituje Aneta.

Oczywiście, Lilka w 1694 odcinku "M jak miłość" nie zgodzi się ze słowami Anety i szybko je sprostuje. Zachowanie dziewczyny szalenie przypadnie do gustu Chodakowskiej!

- Nie, z tym to się nie mogę zgodzić. Jest pani atrakcyjną, młodą i przede wszystkim piękną kobietą - wtrąci.

- Dzięki Lilka, chyba zasłużyłaś na premię - uśmiechnie się.

Wtedy w 1694 odcinku "M jak miłość" Lilka zapewni Anetę o swojej szczerości i uzna, że to dobry moment, aby otworzyć się przed swoją przełożoną. Mostowiakowa przyzna się Chodakowskiej, że ogromnie zazdrości jej rodziny, dzięki której może być taka szczęśliwa, bo sama swoją szansę na nią zmarnowała...

- Ale to prawda, ja... sama chciałabym być taka, jak pani. Widać, że jest pani szczęśliwa, bo ma pani taką kochającą rodzinę... Wiem coś o tym, bo... sama kiedyś taką miałam... - zwierzy się jej.

Aneta w 1694 odcinku "M jak miłość" uzna, że nie może zostawić Lilki w takim stanie i zdecyduje się szczerze porozmawiać z nową nianią. Chodakowska wypyta ją o sytuację z Mateuszem i kochankiem Ethanem (Paweł Roman) i doradzi jej, że teraz wszystko zależy od niej, bo nic nie jest jeszcze stracone!

M jak miłość odcinek 1693 ZWIASTUN. Problemy Franki po operacji. Aneta załatwi napaloną nianię!
Najnowsze