M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Mateusz znajdzie ranną Lilkę po napadzie w bistro. Będzie już za późno - ZDJĘCIA

2022-12-15 9:02

Mateusz (Krystian Domagała) w 1697 odcinku "M jak miłość" znajdzie ranną Lilkę (Monika Mielnicka) w bistro, a sytuacja stanie się krytyczna! Mostowiak nie miał pojęcia, że kochanek byłej żony planuje aż tak dużą zemstę, krwawe zamieszki w knajpce Kingi (Katarzyna Cichopek), które będą miały na celu nastraszyć córkę Banachowej (Dorota Chotecka- Pazura). W 1697 odcinku "M jak miłość" Mostowiak rzuci się na ratunek bezbronnej Lilce, ale to nie uchroni jej przed upadkiem i zranieniem. Mateusz spojrzy w oczy byłej ukochanej, kiedy ta będzie najbardziej cierpieć.

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Mateusz w 1697 odcinku "M jak miłość" znajdzie ranną Lilkę na podłodze w bistro, gdzie rozegrają się krwawe sceny. Wszystko przez kochanka Lilki, który od jakiegoś czasu nęka ją smsami, oskarża o kradzież pieniędzy i nie daje normalnie żyć. Zastraszona córka Banachowej zacznie coraz bardziej się bać tego, co planuje podły Ethan. Słusznie, bo już w 1697 odcinku "M jak miłość" chłopak pokaże, że jest nieobliczalny. Zanim jednak przejdzie do ataku, zajmie się śledzeniem byłej żony Mostowiaka i zorientuje się, że została zatrudniona jako niania w domu Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel). Na szczęście nie wtargnie do mieszkania Chodakowskich, a poczeka do 1697 odcinka "M jak miłość", kiedy to przerażona Lilka będzie już wiedziała, że ktoś się na nią czai i pobiegnie o pomoc do bistro.

Atak na Lilkę w bistro Kingi w 1697 odcinku "M jak miłość". Mateusz znajdzie ją ranną na podłodze

Mostowiak dopiero chwilę temu wprowadził się do mieszkanka przy lokalu, a już spotka go taki szok! W 1697 odcinku "M jak miłość" to Franka (Dominika Kachlik) zdoła wydostać się z zaplecza, gdzie bandyci zamkną ją po wtargnięciu do lokalu i pobiegnie o pomoc do Mateusza. Mostowiak stanie do walki o bezpieczeństwo byłej żony i góralki, ale niestety będzie sam przeciwko Ethanowi i jego wspólnikowi. Mało tego, szybko się okaże, że kochanek Lilki ma broń, której niestety użyje... Franka w 1697 odcinku "M jak miłość" zostanie postrzelona, a Paweł (Rafał Mroczek) z przerażeniem odkryje, że żona krwawi! Mateusz za to podbiegnie do rannej Lilki, która po szarpaninie wyląduje na ziemi i będzie bardzo słaba. Dramatyczne wydarzenia udowodnią, że Ethan jest bezwzględny, a to niestety nie koniec. Mężczyzna postawi sobie za cel zwerbowanie Lilki z powrotem do Kanady i prawdopodobnie na jednej krwawej scenie w bistro się nie skończy. 

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Najnowsze