M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Lilka sprowadzi na Chodakowskich nieszczęście! Bandyci wyśledzą ją w domu Anety i Olka

2022-12-13 14:43

Lilka (Monika Mielnicka) w 1696 odcinku "M jak miłość" sprowadzi na Chodakowskich okrutne niebezpieczeństwo! Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) szybko pożałują, że zatrudnili ją jako nianię dla Boryska (Tymon Szkopek)? Wiedzą, że była żona Mostowiaka (Krystian Domagała) zdradziła go z kochankiem Ethanem (Paweł Roman), ale nie mają pojęcia, że dziewczyna znajduje się na jego celowniku. W 1696 odcinku "M jak miłość" okrutny Amerykanin wyśledzi Lilkę w mieszkaniu Chodakowskich i rozpocznie akcję zwerbowania dziewczyny z powrotem do Kanady!

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 02.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wkrótce Lilka mocno zaangażuje się w pracę u Chodakowskich, a oni będą zadowoleni z jej opieki nad Boryskiem. Aneta początkowo nie chciała zatrudniać byłej żony Mateusza, bo uznała, że to niesprawiedliwe wobec bliskich z Grabiny i samego Mostowiaka. Przeboje z nianią Pauliną (Elżbieta Trzaskoś) uświadomiły jej jednak, że potrzebuje kogoś zaufanego i skromnego. Lilka zacznie opiekować się dzieckiem Chodakowskich, a nawet zbliży się do lekarki, opowiadając jej o problemach z Mateuszem i o samym Ethanie. 

Niestety Aneta i Olek nie przewidzą, że Amerykanin pojawi się w Polsce, a Lilka ściąga na nich problemy. Ethan wyśledzi dziewczynę i szybko dojdzie to informacji, gdzie i u kogo pracuje. Może nie byłoby to aż tak przerażające, gdyby nie fakt, że mały Borysek jest bezbronny, potrzebuje spokoju i opieki, a Ethan jest nieprzewidywalny! Aneta i Olek w życiu nie chcieliby narażać syna na jakiekolwiek niebezpieczeństwo, a to nadchodzi wielkimi krokami!

Lilka schwytana przez Ethana w "M jak miłość"

Ethan będzie wiedział, że Lilka przebywa z małym Boryskiem w mieszkaniu Chodakowskich, ale na szczęście nie wtargnie do środka. Cała akcja rozpocznie się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) w 1697 odcinku "M jak miłość". Dziewczyna zorientuje się, że jest śledzona i poszuka schronienia w lokalu, a tam Ethan i jego wspólnik Maks zaskoczą wszystkich! Franka (Dominika Kachlik) wyląduje zamknięta na zapleczu, ale zdoła się wydostać i poprosić o pomoc Mateusza. Mostowiak rzuci się na ratunek Lilce, ale Ethan wyciągnie broń i zacznie grozić postrzałem! W bistro rozegrają się koszmarnie niebezpieczne sceny, a Aneta i Olek raczej nie będą zachwyceni tym, że opiekunka naraża ich rodzinę. Co prawda, to nie do końca wina dziewczyny, że Ethan okaże się psycholem, ale jednak mogła nie zdradzać Mateusza i pozostać u jego boku.

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze